Херсон °CКПВВ «Каланчак» передадуть на баланс Міністерства реінтеграції окупованих територій

22.11.2021 Пн 16:54  


Контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду «Каланчак» передадуть на баланс Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
 
Про це повідомила віце-прем’єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час робочої поїздки на КПВВ «Каланчак».

«Моїм завданням є зробити так, щоб людям було зручно перетинати адмінмежу, оформляти документи, зробити все практично, що на сьогодні ще не доопрацьовано. Необхідно передати КПВВ на баланс нашого державного підприємства, як це було з Чонгаром. Ми закладаємо на наступний рік відповідні видатки у бюджеті», — зазначила Ірина Верещук.

Віце-прем’єр-міністр зауважила, що одним з пріоритетних напрямів роботи буде організація легальних доступних перевезень.

«Ми зобов’язуємось знайти можливості і кошти для купівлі автобусів для перевезення громадян від КПВВ. Також буде закуплено автотранспортні засоби, щоб підвозити людей від «нуля» до КПВВ. Ми розуміємо, що треба робити і куди рухатися», — поінформувала Ірина Верещук та подякувала місцевій владі за глибоке розуміння проблем, а також за співпрацю. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.