Херсон °C«Устінов під арешт»: херсонський «Нацкорпус» вимагає відставки заступника голови облради

26.11.2021 Пт 13:30  


Сьогодні, 26 листопада, під стінами Херсонської обласної ради відбувався пікет з вимогою відсторонити від займаної посади першого заступника голови облради Єгора Устінова.


Зокрема активісти вважають посадовця від партії «ОПЗЖ» колаборантом, який розповсюджує фейки проросійської пропаганди та веде деструктивну діяльність на користь агресора. За словами протестувальників, відповідні факти підривної діяльності Єгора Устінова вже передані на розгляд до Служби безпеки України. 

В якості атрибуту пікетувальники принесли на акцію манекен, на голові якого закріпили фото Єгора Устінова. Також розгорнули величезний плакат з написом «Устінов під арешт». Таким чином активісти намагались привернути увагу до неприпустимого, на їхню думку, факту наявності проросійського політика у керівництві області, яка межує з окупованим Кримом. 

«Наша акція спрямована на те, щоб керівництво обласної ради та правоохоронні органи звернули увагу на деструктивну та підривну діяльність «підарештанта» Устінова. Ця людина восьмий рік після початку війни знаходиться у владі на різних рівнях і просуває проросійські настрої та поширює тези, які йому нашіптує Медведчук та інші зрадники. Так не має бути і рупорам російської пропаганди не місце у владі в нашій області» — звернувся до присутніх координатор місцевого нацкорпусу Іван Старостенко. 

В свою чергу, до протестувальників вийшов голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та зазначив, що особисто не чув від свого колеги проросійських закликів. На його думку, без відповідного рішення правоохоронних органів не можна піддавати сумніву волевиявлення виборців, які на виборах підтримали в тому числі партію «ОПЗЖ».

«Якщо вказані вами факти мали місце — це мають довести відповідні правоохоронні органи. А поки Єгор Олександрович, як і інші громадяни України, має право бути обраним. За «ОПЗЖ» проголосувала значна частина наших земляків, тому його місце у президії обумовлене волевиявленням наших громадян, яке ми не можемо піддавати сумніву» — повідомив Самойленко. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.