Херсон °CНа Херсонщині браконьєри знищили дерева в лісосмузі на суму понад 500 тис грн

26.11.2021 Пт 22:55  


26 листопада 2020 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Херсонської області у полезахисній лісосмузі від «Північно - Кримського каналу» до с. Тарасівка, Олешківського району уздовж ґрунтової дороги, встановлено факт  видалення 39 дерев породи «тополь».

 

Про це повідомляє прес-служба екологічного відомства.


На місці події, поблизу лісосмуги, знаходилися невстановлені особи. Спілкуватися з державними інспекторами відмовилися, на прохання надати дозвільні документи на видалення багаторічних насаджень не відреагували. На місце вчинення правопорушення було невідкладно викликано працівників поліції.

Інспектори спільно з працівниками поліції провели обміри пнів та здійснили фотофіксацію видалених дерев породи «тополь». Сума збитків, заподіяних державі в наслідок видалення 39 дерев породи «тополь» становить понад 500 тисяч гривень.
 
Інспекцією направлено листи на адресу Херсонської обласної Прокуратури та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для встановлення осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування заподіяної державі шкоди.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.