Херсон °CМузей історії ХДУ знайомить відвідувачів з видатними діячами науки вишу

29.11.2021 Пн 14:09  


З нагоди 104-ї річниці від дня заснування Херсонського державного університету народний зразковий музей історії проводить цикл екскурсій. Одна з яких – експозиція «Від студента до доктора наук, професора ХДУ».


Проєкт «Від студента – до доктора наук, професора ХДУ», який започаткував музейно-архівній центр, розповідає про випускників Херсонського державного університету, які стали провідними вченими рідного університету. Наразі в ХДУ працюють 23 професори, доктори наук — випускники різних років освітнього закладу.

На виставці розміщені світлини знакових постатей Херсонського державного університету, які свого часу прийшли навчатися до університету. Пройшовши науковий шлях, вони стали докторами наук, професорами ХДУ. Це і Бєляєв Юрій Іванович, Коробова Інна Володимирівна, Кобець Віталій Миколайович, Омельчук Сергій Аркадійович, Співаковський Олександр Володимирович, Слюсаренко Ніна Віталіївна, Співаковська Євгенія Олександрівна, Ходосовцев Олександр Євгенович, Черемісін Олександр Вікторович та багато інших діячів науки.

Крім того, керівниця музейно-архівного центру ХДУ Ірина Самсакова зазначає, що з початком нового навчального року до стін музею вже завітало чимало відвідувачів. А 24 листопада завершилися оглядові екскурсії «Від Юр'ївського вчительського інституту до Херсонського державного університету» для першокурсників факультету бізнесу і права.


У ході екскурсії фахівчиня музею Альона Діденко розповіла першокурсникам про історію розвитку та сучасність Херсонського державного університету. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.