Херсон °CМіська влада: аварію на колекторі усунено, питання виділення відшкодування винесено на сесію

29.11.2021 Пн 15:13  


На сьогодні аварію на каналізаційному трубопроводі в районі вул.Штурвальної усунено. Там сталася масштабна аварія на колекторі — вчора пізно ввечері через прорив труби із землі забив фонтан за 30 метрів. Найбільше постраждали 5 будинків приватного сектору. Напором і каналізаційними водами залило будівлі зверху донизу нечистотами.

 
Про це повідомив на пресбрифінгу директор Херсонводоканалу Віктор Скобліков.
 
За його словами, тривають роботи з ліквідації її наслідків. Загалом для усунення надзвичайної події задіяли 15 працівників підприємства, 6 одиниць спецтехніки та 3 одиниці спецобладнання.

Своєю чергою, голова Корабельної районної у м.Херсоні ради Наталя Чорненька відзначила, що на сьогоднішній день роботи із очистки приміщень, які постраждали, майже завершені. Зараз фахівці працюють над формуванням та затвердженням актів з визначення розміру шкоди, заподіяної мешканцям житлових будинків. Як повідомила Наталя Чорненька, можна говорити про те, що втрат зазнали 6 житлових будинків (7 сімей, 12 людей загалом).

"Наразі ми підготували також кімнати в гуртожитку по вул.Комкова, 76-б – на випадок, якщо постраждалі захочуть перебути там. Можу також додати, що ми постійно на зв’язку з усіма, хто зазнав збитків. Ясна річ, люди переживають за своє майно, бояться випадків мародерства, тому із суботи на місці аварії цілодобово чергує поліція", — зазначила Наталя Чорненька.

Зі свого боку, заступник міського голови Володимир Пепель підкреслив, що позиція міського голови Ігоря Колихаєва — однозначна. Постраждалі мають отримати відшкодування, ці кошти будуть передбачені у бюджеті, а питання винесуть на найближчу сесію міської ради. 

За інформацією директора Херсонводоканалу, для того, аби мінімізувати ризики подібних ситуацій в майбутньому, необхідно виконати або заміну певних ділянок трубопроводу, або повністю замінити колектор, протяжність якого складає 6,2 км, а діаметр – 900 мм. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.