Херсон °CХерсонський театр — серед номінантів головної туристичної премії України

11.12.2021 Сб 15:55  


Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша опинився у списку номінантів головної туристичної премії України «Ukraine Tourism Awards 2021».

 
Про це повідомляється на сторінці театру у facebook.

У повідомленні йдеться, що театр поставили у номінацію «Доступний туризм. Безбар'єрна Культура», де змагаються найкращі заклади культури, що створили безпечні та зручні умови для людей із особливими потребами.
 
"Херсонський театр співпрацює із громадськими організаціями, які опікуються та захищають права таких людей, підтримує театр, артисти якого — сонячні дітки. Та головне, у наших стінах реалізувалась мрія актора Віталія Пронька, який довів: бар'єри – тільки у нас в голові!" — повідомляють на сторінці театру.

Наразі на сайті премії триває онлайн-голосування. За його результатами оберуть трьох фіналістів і почнеться наступний етап — оцінювання членами журі. І врешті у кожній номінації визначать 1 переможця.

Аби підтримати театр Куліша, достатньо перейти за посиланням, зареєструватися на сайті та проголосувати (натиснути «Віддати свій голос»).
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.