Херсон °CХерсонщину відвідало керівництво партії «Європейська Солідарність»

11.12.2021 Сб 16:46  


Днями у Херсоні відбулась робоча нарада керівників центрального апарату партії «ЄС» з керівниками партійних осередків Херсонської обласної організації «Європейська Солідарність», керівниками фракцій, депутатами місцевих рад та лідерами галузей. Головна мета зустрічі – активізація роботи міських і первинних осередків в регіоні.


Голова Херсонської обласної організації «Європейська Солідарність» Сергій Хлань представив партійцям київських колег – першого заступника голови партії, народного депутата України Олега Синютку та заступника голови секретаріату ПП «Європейська Солідарність» Володимира Глухенького. На нараді обговорювалися питання розвитку партії, медійного забезпечення роботи депутатів, поширення партійної ідеології тощо. 

Після зустрічі з депутатами та партактивом Олег Синютка поспілкувався з лідерами у різних галузях. Обговорювали, як разом можна бути ефективними для людей на місцях. Також піднімалося питання ефективної співпраці центрального апарату партії «Європейська солідарність», народних депутатів та депутатів місцевих рад.


Також говорили про освіту, як зробити її актуальною відповідно до запитів та потреб молоді. Також пан Олег відвідав Херсонський державний університет.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.