Херсон °CНа Херсонщині на земельні аукціони вже виставлено 237 га с/г земель

18.12.2021 Сб 14:50  


У Херсонській області станом на сьогодні оголошено 40 аукціонів із оренди та відчуження сільськогосподарських земель. Загальна площа земельних ділянок становить 237 га. Зростання стартової ціни за цими земельними лотами сягає 160%. Дохід від аукціонів – майже 130 тис. грн.

 
У цілому в системі «Прозорро.Продажі» вже відбулися понад 300 успішних земельних аукціонів, за підсумками яких організатори зароблять до бюджетів різних рівнів понад 104,6 млн грн при оголошеній вартості лотів у майже 49 млн грн. Загальна площа успішно реалізованих земельних ділянок — 1960 гектар. 

В аукціонах вже взяли участь понад 540 учасників. Переважна більшість продавців — це органи місцевого самоврядування. Місцева влада все активніше використовує наданий їй ресурс для збільшення власних доходів. Адже зростання стартової ціни за земельними лотами в
цілому становить понад 210 %.

Найбільше на торги виставляють саме землі сільськогосподарського призначення (торги для державних і комунальних земель проводяться лише з оренди таких земель). Таких аукціонів у системі 70%. Так, на сьогодні в системі оголошено 1292 аукціони із оренди та відчуження с/г земель. Дохід від аукціонів ставить майже 145 млн грн. Загальна площа земельних ділянок – 8,7 тис. га.
 
Система гарантує захист електронних аукціонів, убезпечуючи їх від можливостей будь-якого втручання чи спроб вплинути на результат.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.