DataLife Engine > Новости Херсона > Антикоррупционное бюро просит Миколаенко включить их представителя в состав исполкома

Антикоррупционное бюро просит Миколаенко включить их представителя в состав исполкома

Общественная организация "Антикоррупционное бюро Херсонской области" поздравляет Владимира Миколенко с избранием его городским головой и просит включить их в состав исполнительного комитета, чтобы улучшить работу по развитию нашего города.

Публикуем полный текст обращения:

"Сьогодні, 28 травня 2014р. новообраний голова Херсонської міської ради Миколаєнко Володимир Васильович на позачерговій сесії міської ради прийняв присягу.

Громадська організація «Антикорупційне Бюро Херсонської області» поздоровляє Володимира Васильовича з вступом на посаду мера м.Херсона.

Маємо надію, що передвиборчі обіцянки не залишаться лише обіцянками, та під керівництвом Миколаєнко В.В. наше рідне місто відчує покращення і почне, нарешті, розвиватися.

Зі свого боку, Громадська організація «Антикорупційне Бюро Херсонської області» в усьому сприятиме новообраному меру.

А для того, щоб і зробити свій внесок в поліпшення розвитку нашого міста, АКБ направило звернення до Миколаєнка В.В. з проханням включити ГО «Антикорупційне Бюро Херсонської області» до складу виконавчого комітету Херсонської міської ради.

У складі виконавчого комітету АКБ матиме змогу здійснювати громадський контроль за діяльністю виконавчого комітету зсередини, сприятиме ефективному налагодженню взаємодії виконкому з громадськістю , врахуванню громадської думки при прийнятті рішень та слідкуватиме за дотриманням антикорупційного законодавства України".
Антикоррупционное бюро просит Миколаенко включить их представителя в состав исполкома скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад