DataLife Engine > Новости Херсона > В ОДА обіцяють запровадження відеофіксації в районах Херсонщини

В ОДА обіцяють запровадження відеофіксації в районах Херсонщини

Очільник Херсонщини Юрій Гусєв під час селекторної наради наголосив, що головною метою наразі є максимальне охоплення населених пунктів області камерами відеоспостереження. Адже питання встановлення відеофіксації, взаємодії з правоохоронними органами, зниження кількості ДТП на дорогах є пріоритетними.

Про розвиток в області автоматизованої системи відеофіксації правопорушень та програми «Безпечна Херсонщина» інформував учасників селекторної наради начальник ГУ Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін. Зокрема, він зазначив, що унікальність програми полягає в побудові сучасної системи відеоспостереження та відеоаналітики з можливістю автоматичного повідомлення про злочини та події, які зафіксують камери відеоспостереження, — повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«Працівники поліції в режимі реального часу мають можливість автоматично здійснювати реєстрацію події та невідкладно направляти найближчий наряд поліції. Таким чином, ми максимально швидко відреагуємо на подію, яка трапилась у тому чи іншому населеному пункті», — відзначив Олександр Прокудін.

Також він підкреслив, що на Херсонщині в рамках дії програми вже встановлені та працюють 30 відеокамер: у м.Херсоні — 21 камера відеоспостереження, 7 — у м.Каховка та 2 — у Скадовську.

За його словами, завдяки використанню системи відеоспостереження за останні декілька місяців було розкрито та встановлено місцезнаходження 10 автомобілів та 1 причепа до авто, які перебували у розшуку. Розкрито 3 умисних вбивства, 11 пограбувань і розбійних нападів, 23 крадіжки та ряд шахрайств.

Резюмуючи розгляд питання важливості встановлення відеоспостереження в населених пунктах Херсонщини, Юрій Гусєв дав відповідні доручення та наголосив, що всім головам РДА необхідно спільно з поліцією попрацювати над тим, аби протягом наступних місяців забезпечити автоматизовану систему відеофіксації правопорушень. скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад