DataLife Engine > Новости Херсона > Генічеська прокуратура повідомила про підозру підряднику, що наніс бюджету істотні збитки

Генічеська прокуратура повідомила про підозру підряднику, що наніс бюджету істотні збитки

Генічеською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, в ході досудового розслідування було встановлено, що у 2016 році фізичною особою-підприємцем, який є сертифікованим інженером технічного нагляду, укладено договір про надання послуг щодо здійснення технічного нагляду за виконанням робіт з капітального ремонту скидного каналу.

Однак через неналежне виконання останнім своїх службових обов'язків державному бюджету спричинено матеріальні збитки на суму 166,7 тис гривень. Підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання  у вигляді обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк.

Досудове розслідування триває.
скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад