DataLife Engine > Новости Херсона / Криминал > Через недбалість, що обійшлась бюджету у 409 тис гривень, підприємець відповідатиме в суді

Через недбалість, що обійшлась бюджету у 409 тис гривень, підприємець відповідатиме в суді

Генічеська місцева прокуратура затвердила та скерувала до Чаплинського районного суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом службової недбалості, яка призвела до привласнення бюджетних коштів підрядною організацією — виконавцем.


За даними слідства, підприємець здійснював технічний нагляд за ходом виконання робіт з капітального ремонту скидного каналу в смт Чаплинка, що на Херсонщині. Після завершення робіт, через неналежне виконання обов'язків, підписав завідомо неправдиві відомості зазначені в актах приймання виконаних робіт. 
 
Унаслідок таких дій, на розрахунковий рахунок підрядної організації необґрунтовано сплачено з місцевого бюджету 409 тис. гривень, що спричинило збитки державі. Дії інженера з технічного нагляду кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України. В інтересах держави прокуратурою заявлено цивільний позов на вказану суму, який розглядатиметься разом з кримінальним провадженням.

Окрім того, за фактом заволодіння бюджетними коштами та підроблення актів прийому-передачі виконаних робіт відносно керівника підрядної організації в суді розглядається кримінальне провадження. скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад