Херсон °CТЕТЯНА ВОЛИНЕЦЬ: Я ДОСТОЙНА БУТИ У ВЛАДІ ТА ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ

18.10.2020 Вс 10:11  


Тетяна Волинець – кандидат в депутати, очолює список в Херсонську обласну раду від політичної партії «Блок Володимира Сальдо». Пані Тетяна більшу частину професійного життя присвятила туризму. Започаткувала круті проєкти та створила цікаві туристичні локації. В політиці, зізнається, новачка. Але готова до командної гри за результат - допомагати громаді розвиватися і втілювати в життя неймовірні задуми.
Тетяно, туристична інфраструктура може стати важелем для добробуту
Херсонщини?

Туристична сфера має удосконалюватися. У нас такий потенціал, а курорти наче застигли у розвитку. Цьогоріч на Херсонщині достатньо багато туристів, коронавірус і закриті кордони зіграли свою роль, і люди масово поїхали на українські курорти. Але чи правильно ми скористалися цими можливостями? Ми розвиваємося якось хаотично. Треба змінювати акценти і націлювати роботу на якість туристичних послуг, на різноманітність туристичного продукту. Аби відпочивальник був задоволений і мав велике бажання повернутися до нас ще.

Як заохотити громаду заробляти вдома? Туризм може стати джерелом доходів?

Коли я раніше говорила, що туризм – це економіка, з мене посміхалися. Зараз всі зрозуміли, що це дійсно економіка, швидкі гроші, які стрімко повертаються. Але поки що галузь розвивається епізодично. Треба загальна стратегія розвитку. Перспективи для місцевого населення є. Для ОТГ задача - вивчити свій природний ресурс. У нас є й цілющі джерела, й грязелікування, туристичні принади, які можна розвивати цілорічно. А це надходження в бюджет і розвиток громади! Все залежить тільки від нас!
По-перше, громади матимуть потужні можливості для поповнення своїх бюджетів, раціонально розподілятимуть надходження та вкладатимуть гроші в розвиток спільноти. По-друге, туристичний комплекс: підприємства, пансіонати, сфера послуг туристичних або розважальних, - надає одразу робочі місця.
По-третє, молоді комфортно працювати в туризмі. Це позитивна емоція. І можливість самореалізації. Для окремої території зі своїм ресурсом туризм відкриває нові можливості для культурного розвитку з іноваційними «смаколиками». Це туристичні атракції і можливість для гостей зупинитися на тій чи іншій території.

Ви очолюєте список кандидатів обласної ради від «Блоку Володимира Сальдо». Чому обрали його команду і який зиск громаді від депутатки Тетяни Волинець?

Рішення було виваженим. Для мене важливо, з ким реалізовувати проекти. Мені імпонує ця команда. Її лідер. Зараз, коли я змінюю свій життєвий формат, Володимир Сальдо запропонував бути разом і працювати в команді. Знаю, що до мене будуть дослухатись, що моя думка буде важливою, мене поважатимуть як особистість. Порядність, людяність, віра в Бога для мене дуже важливі. Своїм способом життя, професіональним шляхом я максимально довела, що я достойна бути у владі та допомагати людям.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.