Херсон °CМЕДИЧНА РЕФОРМА _ РЕАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЗДОРОВЯ КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

22.10.2020 Чт 07:27  


 

Войтков Валерій Володимирович, завідувач центру ультразвукової діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні, балотується до Скадовської районної ради Херсонської області, перший у виборчому списку, від ПП «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

 

В передвиборчій Програмі Політичної партії «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО» передбачено конкретні заходи боротьбі з корона вірусною пандемією громадянам. Для цього ми пропонуємо:

- Створення Фонду виділення адресної допомоги в умовах карантину.

- Підтримку МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ під час пандемії.

- У разі закриття робочих місць на час карантину

- розвантаження громади від сплати орендної плати, комунальних послуг за промисловим тарифом, тощо;

<!-- Створення запасів медпрепаратів, засобів захисту, тестів, спецобладнань для лікарень, поліклінік, лабораторних центрів – резерв не менше, ніж на на три місяці.

Влада повинна профінансувати медицину у 2021році повністю. Вона має окремо передбачити не тільки закупівлю вакцини проти ковіду, а й інвестувати у випуск вітчизняної та розробку майбутніх вакцин. Натомість ми чуємо про якісь мільярди гривень, виділені на боротьбу з корона вірусною загрозою, а потім ці мільярди з медицини йдуть на дороги.

 

Українці потребують реального захисту здоров’я, а не формального підходу непрофесіоналів.

Бюджет потрібно формувати відповідно до потреб медицини на кожного українця - гроші повинні йти за людиною.

В районі – доступна аптечна мережа, обладнання районної лікарні сучасним обладнанням, забезпечення швидкої допомоги медикаментами та бензином з метою підвищення обслуговування населення на новий якісний рівень!

 

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.