DataLife Engine > Политика / Интервью > Андрей Гордеев: Если обо мне нет негатива, то почему не говорить позитив?

Андрей Гордеев: Если обо мне нет негатива, то почему не говорить позитив?

Андрей Гордеев: Если обо мне нет негатива, то почему не говорить позитив?
Народный депутат Украины Андрей Гордеев прошел тернистый путь в политике пока не попал под купол Верховной Рады. Он работал депутатом горсовета, помощником нардепа, что сейчас помогает ему работать в парламенте.

Херсонские нардепы, помимо основной работы в Раде, регулярно посещают различные мероприятия на Херсонщине: начиная от совета ректоров и заканчивая сессией областного совета.

В интервью "Херсонским вестям" Андрей Гордеев рассказал о том, почему он защищает областные государственный теле-радио компании, о том почему высказал свое недоверие Генеральному прокурору, хоть и не хочет его отставки, депутатской неприкосновенности, украинской пропаганде и многом другом.


- Вы посетили сессию областного совета и какое Ваше впечатление от увиденного? Правда ведь, что ничего не изменилось со времен Партии Регионов и депутаты успешно подстроились под новую власть?

- Хороший вопрос. На прошлой пресс-конференции меня спросили по поводу того, что нам делать с областным советом. Сегодня мы с областным советом ничего не сможем сделать, нужно было проводить местные перевыборы хотя бы по области или вместе с мэрскими, или с парламентскими. А сегодня – маємо те, що маємо і коли були жарка дискусія, після сесії, ми спілкувалися з громадськістю і вони були так агресивно налаштовані на комуністів, і я їх розумію, але я поставив зустрічне питання. Ми сьогодні прийняли бюджет, за яким буде жити вся область і за них дали голоси депутати від комуністичної партії і тому у мене питання по тому радикалізму: як ми сьогодні можемо радикально вирішити це питання чи ні? Бо якщо б вони сьогодні не проголосували – зірвалася робота всієї області. Тут стоїть більш глобальніше питання. Коли ми у Верховній Раді проголосували зміни до Бюджетного кодексу, вони передбачають під собою бюджетну децентралізацію і цей механізм потрібно було запустити і питання сьогодні в тому, щоб ми могли повністю по всій країні прийняти місцеві бюджети і тим самим ми зробили би крок до бюджетної децентралізації.Тому що сьогодні ми проголосували обласний бюджет, на днях міська рада проголосує ще свій бюджет, приймалися районні бюджети і т.д. Це той самий перехідний період, який мав би піти і він пішов. Це було дуже ключове питання для Херсонської області, що обласна сесія відбулася і бюджет був прийнятий. Той ажіотаж, котрий був навколо сесії, що не пускають громадськість, лунали якісь провокації, демарші КПУ, коли вся країна розуміє, що ми захищаємось від агресії Російської Федерації, а вони кажуть про якусь громадянську війну. Це знайшло своє обурення у громадськості і коли ти дивишся на це зі сторони, це як по сценарію.

Одні кажуть, що не допустили громадськість – це один блок, інший блок – каже про громадянську війни. Причому обидві групи радикально налаштовані друг проти друга. Але одна група заявляє про громадянську війну і тим більше підбурюючи тих. І коли ти на це зі сторони дивишся, то розумієш, що хтось намагається грати на цьому, як на піаніно, але, дякуючи богу, всім вистачило здорового глузду не до кінця повестися на ці провокації, сесія відбулася, бюджет був прийнятий.


Який він – для мене, чесно кажучи, це взагалі питання п`ятнадцяте. Тому що він мав бути прийнятим і ті доходи, які мають залишатися в обласному бюджеті, районних і місцевих, щоб вони тут залишалися, тут адмініструвались і найголовніше – щоб ми бачили розрахунок на майбутнє.

- Я сейчас уточню. Вы считаете, что желание общественности посетить сессию, это была провокация?

- Ні, справа в тому, як це підігрівалося. Я у фейсбуці прочитав, що Рима Бараненко, дуже поважна громадська активістка, ставить питання, що її не пускають на сесію, але є обласна рада, є її керівництво, відповідно всі процедурні питання, що стосується сесії обласної ради вирішує керівництво обласної ради, а не губернатор. Я запропонував, щоб вони склали заяву про те, що вони хочуть бути присутніми на сесії і попередньо подати її до секретаріату і вони зобов`язані їх включити в список запрошених. І за день до сесії особисто тільки мені скинули копію такого звернення, де присутні 54 особи. Це від однієї громадської організації. Я не бачив всіх звернень, але там казали, що бажаючих було більше сотні. Тут питання в іншому: а як нам сьогодні забезпечити безпеку? Сьогодні є таємні протоколи СБУ, бо ми знаходимось за 100 км від кордону, Херсонщина є форпостом на півдні країни, «олицитворением» влади тут є ХОДА і ми не можемо ставити цю фортецю під удар.

Тому давайте відпрацьовувати і я пропонував активістам зробити все цивілізовано. Не може вся громадська організація прийти одночасно на сесію – фізично не вистачає місць. Це перше, а друге, треба розуміти, що СБУ повинна перевірити кожного перед тим, як вони пройдуть. Вони ж цього просто не афішують, але я кажу як є – треба ж розуміти, чи є загроза чи нема її. На що мені відповідають – ні, ми або всі, або ніхто. Я відповів, що це фізично неможливо. Якщо вони хочуть прийти усі, то не буде місця для депутатів, не буде сесії обласної ради. Тоді давайте назвемо це по-іншому і будемо працювати. І друге запитую: ви бачили всі проекти рішень? Кажуть, що бачили. Кажу, чи є у Вас претензії по якомусь з цих рішень. Кажуть, що немає. Тоді питаю, що вони хочуть там побачити – «ну там же ж нас не пускають, там же щось проходить незаконне». Я кажу, тоді відправте Ваших представників, які компетентні, яким Ви довіряєте, які можуть дати експерту оцінку. Вони незгодні – або всі, або ніхто. Тут є питання амбіцій, або ми будемо задовольняти амбіції кожного і не бачити у цьому здорового глузду, тому що є амбіції, або ми все ж таки за здоровий глузд. Потім ми вже, після сесії, домовились, що вони будуть подавати заяви, в яких будуть відправляти на сесію представників, котрим усі довіряють і все. Технічне питання, не більше і не менше.

- Недавно была пресс-конференция городских властей, на которой заместитель мэра Виктор Иванушкин пригласил херсонских нардепов, в том числе и Вас, к формированию городского бюджета. Вы приняли это приглашение?

- Я побачив це запрошення у фейсбуці і дав коментар, що ви запрошуєте тільки до формування бюджету, а до того, куди він буде направлений не запрошуєте? (Смеется - ХВ). З радістю приймемо участь у роботі над таким складним процесом, тому що сьогодні запущений цей механізм, і він має працювати. Саме під час цієї роботи ми можемо знайти наші недоліки і виправляти їх в сесійному залі.

- Вы согласны с утверждением, что херсонские нардепы регулярно занимаются тем, что критикуют городскую власть Херсона?

- Я цим постійно не займаюсь. Я вважаю, що у них є деякі прорахунки. Наприклад, депутат облради Лариса Оленківська запропонувала виділити кошти на тролейбусне депо. Нормальна, здорова ініціатива, але давайте тоді дивитися в бюджет міста Херсон. Якщо там пропонується 28 млн. на підтримку комунальних підприємств, то чому там не знайдеться таких мізерних коштів на тролейбусне депо? Ми ж розуміємо, що тролейбусами їздять лише херсонці. Треба, щоб була взаємодія. Не може такого бути, щоб ми були самі, але Ви давайте щось також. Ні, треба, щоб була взаємодія. Обласний бюджет формується з усієї громади області. А бюджет Херсона формується з міста Херсона. Тому, якщо Ви хочете реалізовувати ініціативи з обласного бюджету, то і ви будьте тотожними. Давайте щось і з Херсона, щоб воно було пропорційним.

- Вы сейчас видите конфликт между городской и областной властью в Херсоне?

- Я думаю, конфлікту немає. Є різні погляди на ті чи інші шляхи розвитку міста Херсона.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: КОНФЛИКТ ОБЛАСТНОЙ И ГОРОДСКОЙ ВЛАСТИ: ПОДГОТОВКА К ВЫБОРАМ ИЛИ БОРЬБА ЗА ХЕРСОН?

- Когда Вы подписывали проект постановления об отставке Генпрокурора, Вы заявили, что недовольны качеством работы херсонской прокуратуры…

- Я, до речі, заявив, що саме через це я поставив свій підпис.

- Да, но вот сразу после Вашего заявления, пресс-служба прокуратуры сообщила, что народные депутаты неправы и привела перечень результатов деятельности областной прокуратуры. Вы это читали? Не изменили свое мнение о работе херсонской прокуратуры?

- Я це читав, але я хочу Вас запитати, як жителя Херсонщини, учасника Майдану, скажіть чи є прокуратура в Херсонській області?

- Официально – есть.

- Офіційно у нас багато, чого є. А ось просто, чи є її робота? Відчувають її мешканці Херсона? Відчувають, що є прокуратура, котра працює?

- Сомневаюсь.

- Ми були з Сергієм Хланем на місії Світового банку, де питання зрошення піднімались, і в перервах на каву спілкувалися з іноземцями і мені було соромно. Іноземці нам не вірять, вони питають, а що у Вас змінилось? Я кажу, ну ми ж вибори провели, на демократичних засадах і т.д. Вони кажуть, так що змінилось? Я кажу, що нова Верховна Рада, багато нових людей, молодих, вихідці з Майдану. А вони все одно, а що змінилось? Я розумію, що я щось не те кажу. Вони кажуть, коли Ви посадите хоч одного корупціонера, тоді Ви можете сказати, що Ви наближаєтесь до Європи. А все інше – це просто балачки. І я думаю, як йому сказати про те, що я депутат, я не представляю правоохоронні органи, я не можу за них працювати. А він каже, ну працюйте, Ви ж прийшли до влади, покажіть результати і я тепер запитую Вас чи є у нас прокуратура в Херсонській області?

- Я думаю, показательно о своем существовании они скажут, когда Пелых и Костяк ответят за свои деяния.

- Коли Ви почнете відповідати на ці питання, Ви зрозумієте чому я підписав це звернення, чому я підписав звернення про недовіру Генеральному прокурору.

- Все же Генпрокурор представляет Вашу, президентскую команду.

- Перше. Генеральний прокурор сьогодні політична фігура, яка призначається Верховною Радою України за поданням президента. Тобто за його призначення необхідно 226 голосів. Давайте теоретично, ми прийняли бюджет області, за який проголосували комуністи. Якби вони не проголосували би – бюджету області не було б. Ви знаєте про те, що одну з хвиль проти Генпрокурора піднімає один з олігархів. Чи знайшлося би завтра у президента голосів призначити нового Генерального прокурора? Якщо би знайшлося, то якою ціною? Щоб одна з фракцій, яка є в коаліції, вимагала би від президента за своє голосування?

- Подождите, сейчас Вы хотите сказать, что не нужно снимать Ярему?

- Я хочу сказати, що не все так однозначно. Особливо в політиці. Ця ситуація вона вимагає втручання і коли мі пішли до Генерального прокурора, взяли з собою велику петицію претензій по Херсонській області. Він каже: «прокурор ж новий? Він же за Майдану? Чому він не працює?». Да, новий, з Майдану, а звідки я знаю, чому він не працює? Я йому кажу, що коли ставив підпис недовіри йому, я його повністю обґрунтував і зараз фізично приніс усі претензії до роботи прокуратури в Херсонській області. Коли навіть немає кримінального провадження по Антимайдану. А ви знаєте, як у нас возилися «тітушки». Так, «тітушки – тітушками», але возилися ще й просто громадяни, державні службовці, яких забивали просто в автобуси і везли. Я знаю такі випадки у Білозерському районі. На вихідні відправляли на підтанцовки до Януковича, а потім «тітушки» били наших людей. Як таке може бути? На це немає відповіді, і у прокурора немає відповіді. Наскільки мені відомо, на сьогоднішній день відбувається перевірка роботи нашої прокуратури.- То есть Вы выступили против херсонского прокурора, а не Генерального?

- Так.

- А работа Генерального прокурора Вас удовлетворяет?

- Генерального прокурора призначили, але він очолює систему. Ми у нього питали, Ви чи не хочете, чи не можете? Якщо не можете і наводити причини, чому не можете – ми, депутати, будемо Вам допомагати. Він каже, що не може, тому що у нього є така система, яку він отримав у спадок. У нас сьогодні загальний нагляд у прокуратури Верховна Рада відібрала. Сьогодні Генпрокуратура тільки може розслідувати кримінальні справи, але руки прокуратури – це СБУ та міліція. Якщо прокурор дає слідчому, знайти щось, а він цього не робить – то прокурор нічого не може зробити. Тому питання – чи Ви не можете, чи Ви не хочете? Він каже, що хоче і попросив допомоги, ми погодились, але ми його чекаємо на засідання фракції. І він готується відповідати на усі запитання, у тому числі по Херсонській області.

- Вы выступаете против ликвидации областных государственных теле-радио компаний. Чем Вы можете пояснить необходимость их существования?

- Давайте почнемо з початку. Є закон «Про суспільне телебачення» і сьогодні є два законопроекти про внесення змін до цього закону. Автором одного виступає Вікторія Сюмар про те, що ОДТРК повинні бути ліквідовані і їхнє майно передається у Київ. Другий законопроект, запропонований Миколою Томенко, про те, що вони не ліквідовуються, а можуть за рішення обласних рад створюватися регіональне суспільне телебачення. У мене більш глобальне запитання, за рахунок чого буде фінансуватися суспільне телебачення?

- За счет бюджета.

- Так, а в чому тоді логіка суспільного телебачення?

- Сейчас мы не можем делать общественное ТВ по, например, британскому образцу, потому что люди не готовы платить за это деньги, они еще не понимают, зачем это нужно.

- Коли той самий Сергій Лещенко каже, що нам потрібно суспільне телебачення, я питаю, а для чого? Він каже, що для того, щоб об`єктивно висвітлювати діяльність влади. Питань немає, але за рахунок чого Ви будете це робити? Каже, що за рахунок бюджету. Ви ж все одно будете брати у держави гроші, на яку Ви будете щось казати. Логіка у цьому є? Чи досягнемо ми мету суспільного телебачення? Чи це буде просто реорганізація діючих ТРК з назвою «Суспільне», але як це було, так і залишиться. Якби Ви взяли і створили систему за прикладом ВВС, коли є спеціальний податок на ВВС, і громадянин його сплачує на рівні комунальних послуг. Тоді є журналістські організації, котрі формують керівництво каналу.

- Бюджетные деньги – это средства не власти, а общественности.

- Так, гроші громади, але залежать вони від конкретних чиновників. Від Ради, від Мінфіну, від Кабміну. Якби ось Ви робили би суспільне телебачення у Херсоні. Кинули б клич, створили б благодійний фонд, куди люди кидали би гроші, а ви за рахунок цього придбали би обладнання, приміщення, виграли б частоти. Це б я назвав би суспільним телебаченням.

Якби ми сьогодні мали б стабільну політичну ситуацію, стабільну економічну ситуацію, не було б у нас війни, не гинули б наші хлопці на Сході, я б з ними сів би і ми тихенько би розробляли закон про суспільне телебачення, впроваджували б його в життя. На початку ми б зробили його під державне фінансування, на перший рік, а потім розробили би інший механізм, який не дозволяв би уряду керувати суспільним телебаченням. Але у нас зараз інша ситуація, дискусії ще тривають і я подав поправки до цих двох законопроектів, і чітко передбачив, що якщо ви просто міняєте вивіску на «Суспільне», то моя пропозиція, що треба створити обласне регіональне телебачення на базі нашого ОДРТК.Депутатські фракції, котрі переможуть на виборах, надають до наглядової ради по представнику, а також громадські організації в такій самій пропорції. І ця наглядова рада буде пропонувати керівництво. Це також не вихід, це не буде тим суспільним телебаченням, про яке мрієте Ви, і я також. Буде залежність від партій, від громадськості, від фінансування. Але це вже буде щось.

- Все-таки Вы не ответили, в чем необходимость существования ОГТРК? Они просто работают на действующую власть, независимо от того, кто ее представляет.

- Необхідність у тому, що краще нехай буде оце, ніж десь там у Києві, яке наші регіональні новини не буде виставляти в ефір.

- Вы смотрели «Скифию»?

- Те, що ви публікували у фейсбуці, що було під час Майдану, я бачив.

- Нет, я имею ввиду сейчас смотрели? Там же постоянно сюжеты про Путилова, Гордеева, других херсонских нардепов и тд.

- Я там також є?

- Да, и все сюжеты о Вас позитивные, все молодцы. Слава КПСС!

- Я вже давно взагалі не дивлюсь телебачення. У мене не вистачає фізично часу, але якщо я є там у ефірі, то зробіть якусь вибірку, я хоч подивлюсь. Але якщо сьогодні немає проти мене негативу, то чому не казати позитивне? Необхідна лише негативна інформація?

- Нет, нужна объективная информация.

- Так, вона потрібна. Ось у Вас є сайт, є інші телеканали, але хто буде розповідати людям до яких добиває сигнал про якісь позитивні зрушення від влади?

- Министерство информации, например.

- Я вже Юрію (Стецю – ХВ) казав, ти ж хоч щось роби, мені вже самому якось соромно за те, що за це голосували, але немає результатів. Він поки віджартовується, але я думаю, що результат скоро буде.

- О позитивных шагах власти должно говорить как раз это министерство, а не ОГТРК.

- А в области нет власти? Скажіть будь ласка, що Ви позитивного за останній час написали?

- Приняли областной бюджет.

- Прийняли, то прийняли, а позитивне що написали? Це факт.

- Вот именно, нужно писать факты.

- Я прочитав у фейсбуці, коли один із нібито журналістів щось пише, що у мене стиль ходи, як у Путіна. Що це було? Це що журналістське розслідування?

- Это же фейсбук.

- Це щось висвітлює? Чи що? Дуже важко сьогодні в цьому інформаційному хаосі знайти якесь раціональне зерно. До речі, таке ж питання я ставив Мустафі та Лещенку. Що вони позитивне писали? От читаєш «Українську правду», там щось позитивне є?

- Там есть факты – это самое главное.

- Ці факти, усі розуміють по-різному. Але щось конкретно позитивне є? Ось людина спорудила щось, якийсь завод запустився, прийняте якесь рішення через яке у нас ВВП піднявся. Ось про це хто коли написав? На жаль, мало у нас зараз є журналістських матеріалів. Є тролі, є що завгодно, беруть факти і додають туди те, що ти навіть не уявляв, що про таке можна писати. Коли ми кажемо, що влада не зможе донести інформацію про свою роботу громадськості – вона завтра буде нулем, будь-яка влада. Влада повинна постійно розповідати про те, що вона робить.

- Для этого существуют пресс-службы.

- Прес-служби є і що прес-служба це цілий телеканал, який буде знімати, інтерв`ю брати? Ось Ви, дякую, мене запросили і я можу з Вами поспілкуватися і Ви опублікуєте це. Це Ви такі, а інші канали кажуть, давай гроші – потім в ефір. У Вас є здоровий, журналістський нюх, Ви хочете щось розслідувати, щось показувати, з будь-яких сторін. У вас є об`єктивність, не думайте, що я Вас хвалю, але це є. Але коли мова йде, коли люди постійно тролять, ну це не журналісти, це найманці. Це інший рід занять. Вони завжди шукають у тобі щось погане, вже хода не сподобалась. Що тут скажеш? Ти працюєш цілими днями, приймаєш людей, тебе розривають на маленькі кусочки, просять те, інше, а тобі потім такі питання задають.

- Недавно к Вам на пресс-конференцию пришли возмущенные жители, которые недовольны мобилизацией

- Я розумію, це невдоволення, взагалі у нас з цим ситуація тяжка і напружена, з призовом, з армією. Але сьогодні є факти, є об`єктивна реальність. Перше, є 110 тисяч мобілізованих бійців, треба робити ротацію. Їх треба відправити на відпочинок. Замість них треба набрати 102 тисячі. Я розумію відчай людей. Але чомусь коли ця акція пройшла, мені дали інформацію про людей, які там були. Я її не перевіряв, але один з пунктів був про те, що у них не було навіть чоловіків відповідного віку, про котрих вони казали.

- Вы считаете, что это была провокация?

- Не буду називати це провокацією, але це була акція. Вона була спланована і організована. Можливо, люди самі це зробили, але другий пункт отриманої мною інформації говорить про те, що вони контактують з одним із виборчих штабів. Але повторю, я інформацію ще не перевіряв, не буду нікого звинувачувати.

- Назовете штаб?

- Поки що не буду називати, але це є проблемою. Коли ми можемо бути учасниками таких провокації, які вже заготовані. Цей сигнал я передавав для аналізу в СБУ, його повинні перевірити. Якщо підтвердиться – я Вам повідомлю додатково.

- Возможно, люди выходят на такие акции, потому что не знают для чего это нужно? Почему мы воюем, с кем мы воюем и т.д.

- Ви самі собі суперечити, Ви ж кажете, що владі не потрібні канали, щоб про таке казати.

- Это задача министерства информации.

- Міністерство інформації лише створилося, а життя триває у нас щодня. Міністерство створити це не просто проголосувати за його створення. На сьогоднішній день, на нього навіть немає бюджету.

- Вы ж как-то назначили министра.

- Він сьогодні займається тим, що розробляє стратегію своєї роботи, штатний розпис і бюджет. Але те, що у нас необхідна бути здорова, українська пропаганда – вона має бути. У наших умовах вона має бути, не пропаганда Гордєєва чи Сімончука, а пропаганда держави України. Тому що, коли комусь в країні може прийти до голови те, що ти можеш сьогодні взяти прапор іншої країни, або видуманої країни і назвати себе громадянином цього утворення, взяти зброю, це і є наслідком відсутності здорової пропаганди держави України.Ось Швейцарія. Там усі люди озброєнні самі по собі. Там у кожній хаті, у кожного чоловіка є зброя. Вони за добу збирають близько 600 тисяч армії. Там будь-хто, незалежно від рангу чи посади приймає участь у мобілізаційних заходах. Це є досягненням, але я у себе запитую, якби у нас так було?

- Вы, кстати, поддерживаете легализацию оружия?

- Якби у нас була така ситуація з тим, що у нас у кожного є зброя, але у кожного в голові є можливість назвати себе іншою країною. Це нормально? Ні. Це треба виховувати, країна повинна рости роками, деякі країни ростуть століттями. У тих країнах у людей навіть у голову не може прийти думка про якесь відділення, чи ще щось. Тому там держава каже, ти вільна людина, ти маєш зброю і все, це нормально. І держава вимагає від людини мобілізаційних заходів, вони раз у рік проходять підготовчі тренування, в незалежності від посади, звання і т.д.

На рахунок легалізації зброї, тут стоїть питання у тому, чи можна сьогодні легалізувати зброю для того, у кого є такі думки в голові. Особисто я вважаю, що зброя повинна бути у кожного чоловіка, дієздатного, звичайно.

- Я недавно прочитал Ваше интервью, где Вы сказали, что если бы у депутатов не было неприкосновенности, то никто бы постановление об отставке Генпрокурора не подписывал бы, потому что забоялся бы ответной реакции. У нас в стране ничего не изменилось, и до сих пор существуют политические преследования?

- Если бы неприкосновенность снять со всех одновременно – давайте. А если мы говорим, что у президента остается, у судей остается, а у депутатов нужно снять – тут вопрос. Я вообще считаю, если мы снимем неприкосновенность с депутатов, то у нас будут фракции МВД, СБУ и ГПУ и все, больше ничем заниматься не нужно. Никаких взглядов, высказываний, инакомыслия и т.д. У нас еще не то общество, которое готово сегодня к таким стратегическим изменениям.

В Белоруссии нет неприкосновенности, в России нет неприкосновенности – мы видим результат. Мы видим, что из-за таких механизмов, один человек, такой же как я и Вы, считает себя полубогом. Это нормально? И ты ничего не можешь сделать, даже высказаться, у них, в России. Это неправильно.


- Во время заседания совета ректоров в ХГУ, Вы обратились людям, чтобы они Вам помогали, давали советы и т.д. В связи с этим, я тоже хочу Вам предоставить интересную информацию. Вот пока Ваш коллега Иван Винник занимается делом Татьяны Томилиной, я предлагаю Вам обратить внимание на подобного персонажа. Это Анна Рафиенко. Она сотрудник сайта ОПГ-Херсон, который был создан для отбеливания репутации областного УМВД. Во времена Майдана они занимались тем, что дискредитировали участников Революции Достоинства. Но вся суть в том, что Анна Рафиенко и тогда, и сейчас является сотрудником органов внутренних дел. Налогоплательщики платят ей заработную плату, а она занимается провокациями и дискредитацией участников Революции.

- Це те, що Ваш товариш Євген Приходько з Польщі пише?

- Именно.

- У Вас є відповідні факти, що вона там працює і т.д.?

- Да и мы Вам все предоставим.

- Я читав цю інформацію у Жені, привіт йому передавайте і, до речі, йому таке побажання, щоб він, будучи в такому спокійному місці, дуже демократичній країні, з європейськими цінностями, не забував, що є Херсонщина, Україна, яка живе трохи в інших реаліях і допомагав тут будувати те, що є там.

- Ну вот как раз и помогает. У нас есть все факты, которые мы Вам предоставим, может ли Вы обеспечить депутатскую поддержку?

- Да. Якщо є факти, котрі свідчать про щось незаконне, я готовий навіть з трибуни Верховної Ради ставити це питання Генеральному прокурору або міністру МВС.

Беседовал Алексей Симончук, "Херсонские вести"
скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад