Херсон °C«Некоторые "немножко" отдохнули, попив пивка»:тренер "Кристалла"

05.09.2012 Ср 00:26  


«Некоторые "немножко" отдохнули, попив пивка»:тренер "Кристалла"У Херсоні після матчу між „Кристалом” та „Тернополем”, яку херсонці програли, містом поповзли чутки що у команді відбулися збори, під час яких футболісти відмовилися грати під керівництвом Руслана Новикова. І він не дочекавшись кінця цієї сходки поїхав до дому. Залишило команду і кілька гравців. Що ж сталося на справді? Про це розповів кореспонденту "ukrfootball.in.ua" сам Руслан Новиков.


- Руслане Олеговичу, так що відбулося?
- Команда була функціонально розбалансована. Якщо на перший тайм їх вистачило, то у другий провали. Команда просто стала і не диво, бо між турами грала у міському турнірі кубка „Еліт-таксі”, який виграла. Ми хотіли дати пограти молодим футболістам, які були не задіяні у матчах. Однак на другий день після матчу у Черкасах, підчас моєї відсутності гравці основи теж зіграли зустріч. Потім дехто „трішки” відпочив, попивши пивця. Ще через день зіграли фінальну гру і знову на грузилися. Були ще деякі проблеми у гравців домашні. Один поїхав додому. Інший теж. Практично не готувалися до гри як слід. Половина була перевантажена від ігор, а інша навпаки не готувалася. Ось так і підійшли до гри з „Тернополем”.

- А чого ж взяли участь у турнірі?
- Навіть не знаю. Це не моє рішення. Планувалося зіграти тільки другим складом.

- А що за збори відбулися після матчу?
- Потрібно щось було міняти кардинально. Тому відбулася чоловіча розмова. Потрібно проводити регулярні тренування щоденно. Заїхати на збори до пансіонату на наше Чорне море. Зараз місця вивільнилися. І потрібно працювати вранці на піску, а у вечері на полі. Щоб була у зборі уся команда. І гравці набиралися витривалості та швидкості. І нарешті всі підтягнулися до потрібного рівня.

- А розмови про те що гравці відмовилися тренуватися і грати під вашим керівництвом це правда?
- Так, було і таке. Правда таке рішення потрібно приймати, як кажуть не за келихом пива, а попрацювати всім разом. Виправити положення. Як що не виходить, то тоді і вирішувати.

- Так, що то були просто емоції. І ніхто не залишив команду, у тому числі і ви?
- Так. Лише Олександр Леонов може залишити колектив, але ще хай подумає.

- А коли ви збираєтесь?
- Завтра (розмова відбулася у неділю. Пр. О.К.) все і вирішиться. Якщо поїдемо до Залізного Порту. Просто терміново потрібно їхати на збори. Футболісти будуть під наглядом. І харчування буде краще.

- Так, і розповідають, що і харчування у вас не дуже?
- Через фінансові труднощі ми перейшли на дворазове харчування, у цілях економії. Все упирається у не достатнє фінансування команди. Ми і набирали футболістів тих, хто готовий грати, як кажуть за тарілку супу. На платню у дві тисячі гривень, хороший гравець до нас не прийде. Тому більшість потрапили у команду розбалансовані, з різним функціональним рівнем готовності. Так „Кристал” вже і не аматорський клуб, але і не повністю професійний. Гравці переросли аматорів, але до професіоналів повністю у своєму мислені ще не дійшли. Тому непотрібно когось і в першу чергу себе обманювати. Ось чому так і граємо. Як буде далі, все вирішиться як зберемося. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.