Херсон °CВасилий Федин: Что такое Независимость для меня?

24.08.2012 Пт 11:30  


Я та моє покоління – ті, кому зараз від 40 до 50 років – ми зустріли незалежність України ще в юності. Усі роки незалежності проходило наше дорослішання і становлення.

Як, мабуть, і багато хто з вас, я пам’ятаю 90-і роки – суперечливий був час. З одного боку, ейфорія і радість від здобуття незалежності, з іншого – зубожіння та суцільні проблеми. Нам тоді здавалось, що ми станемо заможною і щасливою країною тільки тому, що ми цього сильно хочемо.

З часом, прийшло розуміння, що окрім бажання – треба ще й конкретні дії. Тоді, наприкінці 90-их, життя почало налагоджуватись, і за останні 10 років економіка моєї родини зміцніла, тому що зміцніла економіка країни. Як так вийшло? Я добре знаю відповідь – тому, що ми працювали. Багато, важко та наполегливо.

За цей 21 рік я, як і кожен з нас, пройшов різні випробування – кілька світових фінансових криз, зміни влади і навіть Конституції, горе і радість в родині, злети та падіння на роботі. Зараз я керую великим заводом, який будує кораблі і дає людям роботу. І я точно знаю, що цей 21 рік був недарма. Тому, що незалежність і воля – це міцний фундамент, на якому можна звести успіх і добробут країни. Сотні націй це вже довели, доведемо і ми.Справжня незалежність для мене – це праця. Важка щоденна праця над собою і над своєю долею. Пройшовши 21 рік життя в незалежній країні я роблю лише один висновок. Чим більше ми будемо працювати – тим краще ми будемо жити.

З Днем Незалежності, дорогі херсонці!

Василь Федін, генеральний директор ХСЗ, кандидат у народні депутати України
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

2 комментария

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.