Посольство Швейцарії в Ірані повідомило у неділю про тимчасове закриття на тлі ескалації ситуації на Близькому Сході.
Як передає Укрінформ, про це йдеться у дописі дипвідомства у соцмережі Х.
«У зв’язку з поточною ситуацією, посольство залишиться тимчасово зачиненим до подальших повідомлень. Нова інформація буде повідомлена в установленому порядку», – зазначили в посольстві.
Як повідомляв Укрінформ, у Тель-Авіві внаслідок ракетної атаки Ірану пошкоджень зазнало посольство Сполучених Штатів в Ізраїлі.
Армія оборони Ізраїлю у ніч на 13 червня розпочала удари по Ірану, атакувавши десятки цілей, пов'язаних із ядерними розробками, та інші військові об’єкти. Іран у відповідь запустив понад 100 дронів по Ізраїлю впродовж кількох годин.
Унаслідок масованої ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю 14 червня у місті Бат-Ям загинули п’ятеро громадян України, серед яких троє неповнолітніх дітей, повідомили в МЗС України.
Фото: FDFA