Росіяни планують підʼєднати окуповану частину Херсонщини до Реєстру просторових даних РФ

Російські окупанти оголосили про намір приєднати окуповане лівобережжя Херсонської області до системи просторових даних РФ.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

Про це заявив незаконний “губернатор” лівобережжя Херсонщини колаборант Володимир Сальдо під час наради щодо розвитку системи реєстрації майнових прав з представниками Російського реєстру та незаконного “уряду області”.

Окупанти обіцяють, що доєднання до згаданого реєстру має допомогти жителям захопленого лівобережжя Херсонщини швидше та простіше оформлювати права на землю, будинки та квартири.

Для цього росіяни збираються створити нову публічну карту регіону для точного обліку об’єктів нерухомості, впровадити “національну систему просторових даних” для зручної роботи з картографією та геодезією, а також провести суцільну інвентаризацію 625 кадастрових кварталів. Це, за їхніми словами, має зміцнити права власників та розширить базу оподаткування. Kateryna

Джерело

Новости Херсона