Сили оборони на лівобережжі Херсонщини знищили три гармати, установку «Гвоздика» та ліквідували 70 військових РФ

За інформацією: Суспільне Херсон.

Український військовий. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

За минулу бойову добу на лівобережжі Херсонщини російські війська один раз намагалися штурмувати позиції ЗСУ. Натомість Сили оборони ліквідували 70 російських військових та бойову техніку.

Про це у Telegram повідомили Сили оборони півдня України.

Протягом доби на лівобережжі Херсонщини Сили оборони знищили:

  • 1 танк;
  • 1 самохідну артилерійську установку "Гвоздика";
  • 3 гармати;
  • 1 гранатомет "Полум'я";
  • 1 човен;
  • 10 одиниць автомобільної техніки.

Дорозвідка результатів бойової роботи триває.

На лівому березі продовжується бойова робота, як з боку контрбатарейних підрозділів, які підтримують тих, хто перебуває на лівому боці, так і особового складу, який безпосередньо відбиває російські штурми, повідомила у марафоні "Суспільне. Спротив" начальниця координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Ворог спромігся на єдину спробу за минулу добу. Очевидно, що в них продовжуються труднощі з морально-психологічним станом особового складу, тому що попередні групи поверталися в дуже урізаному комплектуванні, з суттєвими втратами до 70 %. Це дуже суттєво впливає на тих, хто піде наступним", — говорить Гуменюк.

Також додала, що військовим РФ залишається особисто штурмувати без підтримки бронетехніки. Вони продовжують економити цей ресурс, розуміючи, що коли українська бронетехніка там з'явиться, їм буде потрібна і своя.

Протягом доби 10 лютого на лівобережжі Херсонської області Сили оборони ліквідували 68 російських військових.

Новости Херсона