Президент США Дональд Трамп у понеділок заявив, що він «дуже розчарований» кремлівським лідером Володимиром Путіним через атаки Росії по Україні, пригрозивши скоротити наданий Москві термін для укладання мирної угоди.
Як передає Укрінформ, про це американський президент сказав перед зустріччю із прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Шотландії, повідомляє Sky News.
«Ми вели переговори, ви (Стармер – ред.) і я вели переговори, які, як ми думали, були завершені багато разів. А потім президент Путін виходить і починає запускати ракети по якомусь місту, наприклад, по Києву, і вбиває багато людей у будинку для літніх людей чи деінде», – сказав Трамп.
Американський лідер також зазначив, що він «дуже розчарований» Путіним.
«Нам доведеться подивитися, я скорочу той 50-денний термін, який я йому дав, до меншого числа, тому що, думаю, я вже знаю відповідь», – сказав Трамп.
Як повідомляв Укрінформ, у Білому домі підтвердили, що президент США Дональд Трамп перебуватиме з візитом у Шотландії 25-29 липня, де він планує зустрітися з главою британського уряду Кіром Стармером.
У понеділок, 14 липня, Трамп пригрозив російській стороні «дуже суворими тарифами», якщо впродовж 50 днів вона не укладе мирної угоди.
Українська протиповітряна оборона у ніч на 28 липня знищила 309 російських дронів із 324 запущених та дві крилаті ракети Х-101.
Фото: White House