В окупованому Скадовську все настільки погано з комунальниками, що прибирати вигнали податківців

В окупованому росіянами Скадовську окупанти змусили окупаційних податківців вийти на «суботник» та прибрати понад 7,5 га території.
Про це повідомили окупаційні джерела.

Для розуміння, 7,5 га — це 75 тисяч квадратних метрів, тобто територія чималенького парку, навіть не скверу. Податківці прибирали сміття та листя, наводили лад на території. Таким чином росіяни вирішили замінити комунальників, яких в окупації хронічно не вистачає. Щоправда, російська пропаганда огорнула це «на честь звільнення Херсона та Берислава» від нацистів 13 березня 1944 року. 

Власне, подібними пропагандистськими акціями росіяни повторюють дії СРСР, які змушували фізично працювати у вихідні дні непричетних до прибирань, аби не вистачало сил на інтелектуальний та культурний розвиток. 

Скадовські окупаційні податківці на «суботнику» / Окупаційне джерело

Скадовські окупаційні податківці на «суботнику» / Окупаційне джерело

Повідомлення окупаційного джерела
Скадовськ.Район А_Степовой

Джерело

Новости Херсона