
Енергетики уже розпочали відновлювальні роботи, аварійні відключення електроенергії у столиці будуть скасовані після стабілізації в енергосистемі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Телеграмі.
"Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті", — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
Як повідомлялося, на лівобережжі столиці застосовуються аварійні відключення електроенергії.
