В Укренерго пояснили, чому запровадили аварійні відключення у Києві

Енергетики уже розпочали відновлювальні роботи, аварійні відключення електроенергії у столиці будуть скасовані після стабілізації в енергосистемі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Телеграмі.

"Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Як повідомлялося, на лівобережжі столиці застосовуються аварійні відключення електроенергії.

Джерело

Новости Херсона