У застосунку «Армія+» стартував новий навчальний курс, покликаний допомогти військовим опанувати сферу оборонних закупівель.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони.
«Завдяки цьому курсу користувачі дізнаються, як планувати закупівлі, налагоджувати цей процес у частинах, аналізувати ринок постачальників і проводити тендери. Цей курс буде корисним передусім для військових, які служать у відділеннях закупівель, постачання і логістики», — ідеться в повідомленні.
Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко відзначила, що це найбільший з усіх освітніх матеріалів, які виходили на платформі.
«За майже 7 годин експерти детально навчать користувачів розбиратися в цій складній темі. Продовжуємо перетворювати застосунок на екосистему, яка допомагає військовому розв’язувати будь-які запити, пов’язані зі службою», — вказала вона.
Курс складається з 52 відеоуроків, наприкінці кожного модуля є тест на засвоєння знань. Після всіх модулів слід пройти фінальний іспит, у разі успішного складання якого військові отримають електронний сертифікат.
«Створення мережі кваліфікованих фахівців із закупівель за допомогою спеціальних тренінгів має вирішальне значення для просування найкращих практик, а також забезпечення військових найкращим обладнанням за найкращим співвідношенням ціни та якості», – наголосив радник з планування спроможностей команди Спеціального радника з питань оборони Великої Британії Джон Антістл.
Як зазначається, навчальна програма розроблена спільною командою Проєкту реформи оборонних закупівель (Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні») та Офісу підтримки змін МОУ у співпраці з Міністерством оборони України в рамках програми підтримки Спеціального радника з питань оборони Посольства Великої Британії.
Загалом в «Армія+» тепер налічується 11 освітніх курсів.
За даними Міноборони, 83 тисячі військових уже проходять курси, а 33 тисячі з них завершили хоча б один курс повністю. Найпопулярнішими серед них – «Безпілотні системи. Основи БпЛА» та «Інформаційна стійкість. Кібербезпека».
Як повідомляв Укрінформ, наприкінці квітня у застосунку «Армія+» запустили навчальний курс про фінансову грамотність, адаптований безпосередньо під потреби військовослужбовців.
Фото: armyinform.com.ua