
Сума збитків, завданих об’єктам природно-заповідного фонду Херсонської області, внаслідок збройної агресії та бойових дій перевищила 1 трильйон гривень.
Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу.
Служба зафіксувала в області порушення екосистем, зокрема знищення рослинного покриву та загибель тварин в межах природоохоронних територій.
Зібрані матеріали та розрахунки інспекція передала правоохоронцям для використання в межах відповідних кримінальних проваджень. Також Оперативному штабу при Державній екологічній інспекції України для реагування та вжиття необхідних заходів.
- Зазначимо, що до початку лютого 2026 року загальний розмір збитків, завданих об’єктам природно-заповідного фонду області внаслідок російської агресії, становив понад 991 мільярд.
Джерело – Вгору
khersonline20251
