Поліція Берліна застосувала водомети для боротьби зі спекою

У столиці Німеччини поліцейські застосували два водомети, щоб у спекотну погоду допомогти жителям Берліна й гостям міста освіжитися за допомогою водяного туману.

Про це повідомляє DW з посиланням на пресслужбу поліції Берліна, передає Укрінформ.

Як зазначається, акція відбулася в середмісті Берліна — біля Бранденбурзьких воріт.

«За планом, водомети мали застосовувати лише в центральній частині столиці Німеччини — поблизу будівлі Рейхстагу, на Потсдамер-плац, поблизу Червоної ратуші та Парк Мур», — ідеться в повідомленні.

Скільки саме часу водомети перебуватимуть на кожній зі станцій, у поліції не уточнювали, додає DW.

Як повідомляв Укрінформ, 26 червня в Німеччині зафіксували найвищу температуру за всю історію метеорологічних спостережень – 41,3 градуса Цельсія.

Фото ілюстративне

Фото Укрінформу можна купити тут

Джерело

Новости Херсона