
У столиці Німеччини поліцейські застосували два водомети, щоб у спекотну погоду допомогти жителям Берліна й гостям міста освіжитися за допомогою водяного туману.
Про це повідомляє DW з посиланням на пресслужбу поліції Берліна, передає Укрінформ.
Як зазначається, акція відбулася в середмісті Берліна — біля Бранденбурзьких воріт.
«За планом, водомети мали застосовувати лише в центральній частині столиці Німеччини — поблизу будівлі Рейхстагу, на Потсдамер-плац, поблизу Червоної ратуші та Парк Мур», — ідеться в повідомленні.
Скільки саме часу водомети перебуватимуть на кожній зі станцій, у поліції не уточнювали, додає DW.
Як повідомляв Укрінформ, 26 червня в Німеччині зафіксували найвищу температуру за всю історію метеорологічних спостережень – 41,3 градуса Цельсія.
Фото ілюстративне
Фото Укрінформу можна купити тут
