Президент нагородив понад 450 нацгвардійців, поліцейських, рятувальників і прикордонників, 203 з них — посмертно

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 451 нацгвардійця, поліцейського, рятувальника і прикордонника, 203 з них – посмертно.

Відповідний указ №540/2026 від 27 червня оприлюднений на сайті глави держави.

Згідно з документом, оборонці нагороджені за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Захисники отримали відзнаку Президента «Хрест бойових заслуг», ордени Богдана Хмельницького, «За заслуги», «За мужність», Данила Галицького, а також медалі «За військову службу Україні», «За бездоганну службу», «Захиснику Вітчизни» й «За врятоване життя».

Як повідомляв Укрінформ, Зеленський нагородив почесною відзнакою «За мужність та відвагу» 103 окрему бригаду територіальної оборони імені митрополита Андрея Шептицького.

Фото: ОП

Джерело

Новости Херсона