Росіяни минулої доби вбили трьох жителів Донеччини

Російські загарбники минулої доби, 22 червня, вбили трьох жителів Донецької області.

Як передає Укрінформ, про це начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін повідомив у Фейсбуці.

За його словами, росіяни вбили двох людей у Дружківці та одну людину у Слов'янську. Крім того, одна людина дістала поранення у Біленькому (Краматорська міська громада).

Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (4136 загиблих та 9690 постраждалих) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Як повідомляв Укрінформ, 22 червня росіяни завдали авіаційного удару по промисловій зоні Слов'янська, загинув чоловік.

Фото ілюстративне: поліція Донеччини

Джерело

Новости Херсона