
На лівому березі столиці скасовані аварійні відключення електроенергії.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група ДТЕК у Телеграмі.
"Лівий берег Києва: екстрені відключення скасовані. Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія", — йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, вранці у четвер у лівобережних районах Києва вводилися аварійні відключення світла. Причиною стали технічні порушення на одному із енергетичних об'єктів.
