У Німеччині переобрали керівництво ультраправої партії АдН

Федеральний з'їзд ультраправої проросійської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) переобрав на свої посадах співголів політсили Алісу Вайдель і Тіно Хрупаллу.

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на Tagesschau.

"Федеральний партійний з'їзд АдН в Ерфурті підтвердив на посадах співголів партії Алісу Вайдель і Тіно Хрупаллу. Хрупалла отримав 70,05% голосів делегатів – значно менше, ніж на з'їзді два роки тому. Вайдель набрала 81,3% голосів, тоді як два роки тому цей показник становив 79,8%", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що делегати переважною більшістю підтримали збереження моделі подвійного керівництва партією. Конкурентів на виборах в обох співголів не було.

Під час виступу на з'їзді Вайдель різко розкритикувала канцлера Мерца та пообіцяла у разі приходу АдН до влади "рішуче депортувати" нелегальних мігрантів.

Хрупалла своєю чергою заявив про претензії партії на владу: "Ми хочемо керувати. Ми виросли до рівня народної партії. Ми довели, що вміємо працювати в опозиції. І ми будемо керувати — спочатку в одній федеральній землі, а потім і на федеральному рівні".

З'їзд АдН проходить на тлі масштабних протестів в Ерфурті. За даними Tagesschau, на акції вийшли десятки тисяч демонстрантів, однак попри блокування під'їзних шляхів партійний форум розпочався без затримок.

Як повідомляв Укрінформ, з'їзд ультраправої "Альтернативи для Німеччини", яка наразі лідирує в соцопитуваннях, проходить 4-5 липня. Напередодні заходу правоохоронці вжили посилених заходів безпеки через анонсовані масові акції протесту.

Фото: facebook.com/alternativefuerde

Джерело

Новости Херсона