Херсон °C


Мэр Каховки Дяченко - политический сепаратист?

19.11.2015 Чт 17:27  


Сьогодні відбулось перше спільне засідання постійних депутатських комісій Каховської міської ради, на розгляд якого міський голова А.Дяченко так і не виніс питання про затвердження кандидатур секретаря міської ради та заступників міського голови. Нагадаю, що, не дивлячись на порушення закону, 6 листопада на установчій сесії міської ради А.Дяченко намагався винести на розгляд питання про затвердження секретарем ради А.Перчиця.
 
Свою наполегливість він аргументував тим, що не може ефективно працювати без секретаря. Пройшло вже два тижні, але А.Дяченко жодного разу так і не зібрав керівників партійних організацій на колегію міської ради для обговорення кандидатур на вказані вище посади. Схоже, що слова А.Дяченка розходяться з ділами. Невизначеність і затягування часу в даному питанні з боку міського голови негативно відобразяться на роботі виконавчого комітету міської ради в цілому.
 
Відсутність заступників і секретаря ставить під загрозу строки і якість реалізації важливих питань життєдіяльності нашого міста. Оскільки міський голова не проявив ініціативи щодо спільного і широкого обговорення даних кадрових питань з керівниками партійних організацій, що дало б змогу визначити конструктивну модель співпраці, ми вирішили звернутись до А.Дяченка з відкритим зверненням через газету. Оригінал його ми направили А.Дяченку особисто.

Звернення нижче: 
Шановний Андрій Андрійович!

Сьогодні, коли Україна переживає час важких випробувань: політичні конфлікти, економічний занепад і тотальне зубожіння населення, нам потрібен суспільний діалог для подолання внутрішніх суперечностей і пошук конструктивного компромісу для вирішення важливих питань життєдіяльності нашого міста. Ми повинні скласти іспит на зрілість і здатність забезпечити стабільність і розбудову Каховки. Для повноцінної роботи виконавчого комітету нам необхідного обрати секретаря міської ради і заступників міського голови, які повинні забезпечувати своєчасне і ефективне вирішення питань сьогодення Каховки. 

Необхідно відкинути політиканство, припинити приниження та засудження тих, хто має іншу думку. На жаль, Ви як очільник міста не показали себе прихильником мирного і конструктивного діалогу, обравши натомість шлях погроз і тиску на депутатів міської ради.

Від дня офіційного оголошення результатів виборів по місту Каховка минуло вже більше двох тижнів, а Ви так і не зібрали керівників партійних організацій для відкритого обговорення кандидатур на вказані вище посади. Але, всупереч нормам закону, Ви намагалися якнайшвидше затвердити секретарем міської ради А.Перчиця на установчій сесії міської ради. То ж де логіка у Ваших діях тоді і сьогодні?

Ви і члени Вашої команди протягом двох тижнів усіляко намагаєтесь «переконати» депутатів проголосувати за «Ваших» людей на ці посади. При цьому не цураєтесь жодних брудних і не гідних посади міського голови методів. Йдуть погрози депутатам і членам їхніх сімей. Декілька депутатів були змушені піти на лікарняний у зв’язку з погіршенням стану здоров’я після проведених з ними «милих бесід». Хтось уже сьогодні був змушений звільнитись, завдяки тиску начальства. І в такому руслі Ви «спілкуєтесь» майже з усіма депутатами. 

Слава Богу, у депутатів вистачило рішучості і твердості характеру відмовити Вам, не злякавшись погроз і переслідувань. Прикро, що Ви обрали такий деструктивний шлях діалогу з депутатським корпусом. Ви, як ніхто інший, критикували свого попередника О.Карасевича за подібні дії стосовно депутатів, а сьогодні й самі займаєтесь тим же. 

Ви і депутат Верховної Ради С.Хлань звинуватили мене в тому, що я назвав каховчан, які проголосували за Вас, алкоголіками, розцінивши це як спробу розділити каховську громаду. Але, коли я подарував вам пляшку горілки та ковбасу як нагадування завдяки чому Ви стали мером, я не називав нікого алкоголіками, про що свідчить відео даної події. Тобто, Ви знову вдались до маніпуляцій. Я поважаю вибір тих, хто дійсно без додаткових «стимулів» віддав за Вас свій голос, жодним чином не розділяю нашу громаду на «своїх» і «чужих». Про це свідчить моя готовність, про яку я оголосив на установчій сесії, до здорового, такого, що принесе користь місту, діалогу. І дане звернення є підтвердженням нашої позиції. 

Хоча як керівник певної політичної сили і депутат від визначеного виборчого округу, я маю законне право відстоювати інтереси членів нашої партії і мешканців мого виборчого округу. Не зважаючи на це, я, як керівник "Опозиційного блоку" в нашому місті, і наша політична партія готові працювати на користь кожного мешканця незалежно від його політичних уподобань, чого не скажеш про Вас. У своєму інтерв’ю Ви офіційно заявили, що не готові до діалогу з "Опозиційним блоком". Але від "Опозиційного блоку" у міську раду обрано вісім депутатів – стільки ж як і від БПП. Наш кандидат в мери посів друге місце за кількістю голосів. Тобто, більше п’яти тисяч каховчан віддали свої голоси за кандидатів в депутати і кандидата в мери від нашої партії. Отже, заявляючи про ігнорування "Опозиційного блоку", Ви тим самим відрікаєтесь від значної кількості мешканців, які віддали свої голоси за нас. 

Міський голова повинен бути консолідуючою фігурою. А Ви, в угоду своїм особистим амбіціям, ділите Каховку на «своїх» і «чужих», на владу і опозицію. У виборчій кампанії члени Вашої команди постійно і безпідставно звинувачували "Опозиційний блок" у причетності до війни і в сепаратизмі, так і не довівши це на фактах у суді, в який не з’явились. А сьогодні саме Ви показуєте яскравий приклад «політичного сепаратизму» стосовно депутатів і мешканців нашого рідного міста, яких Ви залишили поза межами Вашої уваги, офіційно заявивши про свою позицію у підконтрольній Вам газеті «Каховські новини». 

Міський голова не має ні морального, ні юридичного права відокремлюватись від жодного мешканця, а тим паче від п’яти тисяч мешканців, керуючись при цьому особистими уподобаннями і партійною приналежністю.

Незважаючи на таке негативне ставлення до нашої політичної сили і її представників, ми все одно готові до діалогу на благо рідного міста.
Ми маємо обрати для роботи на цих посадах людей, які готові і мають бажання працювати на користь Каховки, які є професіоналами своєї справи, які мають необхідний досвід такої роботи і принципову життєву позицію. Серед представників нашої політичної сили є такі люди, і ми готові взяти на себе відповідальність за конкретні напрямки роботи у виконавчому комітеті і міській раді, беручи усю відповідальність за їхні результати. Ми готові контролювати і координувати цю роботу, задля отримання найбільшої користі для міста. 

Тому ми пропонуємо Вам зібрати за "круглий стіл" керівників усіх партійних організацій міста для відкритого і широкого обговорення кандидатур на посади секретаря міської ради і заступників міського голови. Сподіваємось, що розум і здоровий глузд переможе особисті амбіції і Ви знайдете мужність розпочати відкриту співпрацю і чесну роботу. 

Каховка повинна стати містом, у якому кожен мешканець буде упевнений в завтрашньому дні, де буде вільний діалог, де можна без остраху висловлювати власні думки та політичні позиції, дружнім для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Ми знаємо, що каховчани – працелюбні, розумні та талановиті люди, які можуть гідно забезпечити своє майбутнє. Єдине, що їм потрібно ­ місцева влада, яка здатна створити необхідні умови для реалізації їхніх намірів та гідного життя. Таке завдання можуть виконати сумлінні та відповідальні професіонали, яких ми повинні обрати працювати у виконавчому комітеті Каховської міської ради.
Павло Філіпчук, 
депутат міської ради, 
керівник міської організації 
політичної партії «Опозиційний блок» у м.Каховка.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев