Херсон °C


В судах Херсонщини покривають корупціонерів

15.03.2017 Ср 14:32  


3 березня працівники поліції вручили меру міста Каховка Дяченку Андрію Андрійовичу дві постанови про вчинення ним корупційних правопорушень.

 
За час перебування на посаді міського голови А. Дяченко, порушивши норми Закону України «Про запобігання корупції», виніс на сесію та пролобіював вирішення декількох питань, які стосуються інтересів членів його сім’ї та його особистих. Мова йде про надання в оренду земельної ділянки для ведення бізнесу його дружині. За яку, до речі, вона досі не сплачує орендну плату. В результаті бюджет міста втратив більше ста тисяч гривень. Апетит приходить під час їжі. Тож Андрій Андрійович не обмежився земельною ділянкою, а пішов далі, зажадавши отримувати премію і надбавки «за високі досягнення в праці» — як сказано в рішенні сесії. Нагадаю, що при розгляді цих питань на сесії міської ради А. Дяченко, як посадова особа, здійснював тиск на депутатів, наполягаючи на підвищенні йому заробітної плати, премій і надбавок. Не зважаючи на конфлікт інтересів, міський голова ще й сам голосував «ЗА» свої питання. Своїми діями мер, порушив не один закон України, серед яких і «Про запобігання корупції». Нагадаю, що тоді більшість депутатів піддались тиску і вмовлянням А. Дяченка, підтримавши ці незаконні рішення. Тільки фракція «Опозиційного блоку» і «Союзу лівих сил» голосували проти. Інші депутати від «БЮТ», «Самопомочі», «БПП», «УКРОПу», «Радикальної партії» та «Відродження» підтримали мерські забаганки. Хоча ми виступали й наводили чіткі норми законодавства, які порушують мер і депутати.
 
Так чи інакше, час розставив все по своїх місцях. Сьогодні правоохоронці довели вину А. Дяченка, вручивши йому проколи про вчинення ним корупційних діянь. Але ж на захист міського голови, як завжди, став голова Каховського міськрайонного суду І. Єйбог. Суддя розглянув вказані протоколи щодо вчинення міським головою А. Дяченком двох корупційних правопорушень і прийняв рішення повернути ці справи поліцейським на доопрацювання. І що там поліцейські повинні доопрацювати, залишається тільки гадати, адже суд приймав рішення з цього приводу в таємному режимі. Не було призначено ні дати та часу судового засідання, не заслуховувались думки прокурора, поліцейських і самого правопорушника, а про участь представників громадськості та забезпечення відкритості такого резонансного судового розгляду І. Ейбогу, напевно, навіть й не снилось.
 
Таким чином, голова Каховського суду І. Єйбог в черговий раз продемонстрував «відкритість» й «законність» своїх рішень, і повну «незалежність» в їх прийнятті від інтересів діючої влади. Тільки нещодавно, завдяки ініціативи голови суду, громада міста майже втратила можливість довести до кінця кримінальну справу відносно начальника відділу освіти М. Гончара щодо розтрати бюджетних коштів. І тільки завдяки професійності адвоката міської ради та присутності на судовому засіданні депутатів, журналістів і громадських активістів нам вдалося відстояти норму закону, яку так хотіли обійти в Каховському суді, щоб вигородити злочинця.
 
 
Нічого не змінилось. Депутати, громада, як не дивно, уже навіть і правоохоронні органи, викривають злочини представників діючої влади, а коли справа доходить до суду, то тут починається найцікавіше. Голова Каховського суду І. Єйбог завжди готовий підставити плече злочинцю, якщо він є представником влади чи потрібною для них людиною.
 
Ось вам, шановні, реалізація в натурі «життя по-новому», «розконсервації», «деолігархізація» — гасла, з якими діюча влада і зокрема наш «герой-мер-розконсерватор» прийшли до керівництва в країні і нашому рідному місті. Прийшли, щоб грабувати, забирати, наживатись, залишаючи за межею бідності мільйони українців.
Павло Філіпчук
депутат Херсонськоїобласної ради


скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев