Херсон °CРабочие туры Виктора Пелыха

13.12.2013 Пт 21:44  


Займати будь – яку державну посаду – це велика відповідальність. Часто, це - праця, яку українці не цінують. Годинами, без відпочинків, працюючи задля покращення життя й усіма силами підтримувати курс президента Віктора Януковича, зможе не кожний.
Рабочие туры Виктора Пелыха

На Херсонщині «покращувачем», який працює без підзарядки, є голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих. Людина, у якої пленарні засідання сесії проходять «як по маслу». Людина, яка має сміливість не давати слово народним депутатом України від опозиційних сил. Людина, яка через свою велику зайнятість навіть не знає головних представників «Батьківщини» на Херсонщині.

Звичайно, що такі потуги держава помічає. Віктор Пелих їздить на одному з найкращих в світі позашляховиків – «Toyota Prado». Пересування очільника облради на цьому джипі з власним водієм тільки в минулому році обійшлося платникам податків в чверть мільйона гривень. Сам же Віктор Пелих в 2012 році коштував бюджету 527 тисяч 529 гривень.

Всі цифри отримані завдяки Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Цей рік вже добігає кінця, тому «Херсонські вісті» знову цікавляться коштами, які витрачаються чиновниками задля власного комфорту.

Почали ми з грошей, які область витратила на робочі поїздки Віктора Пелиха.

Якщо в 2012 році відрядження голови облради обійшлися в 9 тисяч 757 гривень, то в цьому році на «подорожі» Пелиха було витрачено майже в тричі більше – 25 тисяч гривень.

Рабочие туры Виктора Пелыха

Дні, в які Віктор Пелих був у відрядженні, відмічені синім коліром


З чим пов язана така активність обласного чиновника, зрозуміти важко.

Тільки протягом перших двох місяців 13-го року Пелих відвідав столицю 5 разів. На всі ці подорожі витратилось близько 8 тисяч гривень.

Пелих в березні відвідав Париж. На щастя українців, поїздка повністю оплачувалася французами. Адже, якщо на дводенна «турне» до Києва витрачається півтори тисячі гривень, важко представити, скільки б коштувала подорож до Франції.

Навряд чи Віктор Пелих утримався би за державний кошт спробувати жаб'ячих лапок і відвідати елітні ресторани, а так, Париж херсонському чиновнику запам ятався, скоріше за все, тільки вулицею Фобур-Сент-Оноре. Саме на ній розташована більшість державних установ Франції.

Рабочие туры Виктора Пелыха


Після поїздки до Парижу, Пелиху було важко - він їздив населеними пунктами області.

На такі «подорожі» витрачалося 30, 60, 90 гривень. Це формальні цифри, які, до речі, дають зрозуміти, що у вказані суму не додавалися витрати на бензин.

Адже, повертаючись до поїздок до Києва, якби враховувалися б паливо-мастильні матеріали, то б сума була б втричі дорожче.

1 проїханий кілометр машиною Віктора Пелиха коштує бюджету 5 гривень 92 копійки. Тобто, якщо до Києва від Херсона – 547 кілометрів, то витрати на дорогу становлять тільки 3 тисячі 238 гривень.

Це значить, що до витраченої тисячі гривень на поїздки в Київ, наприклад, потрібно додавати 3, 238 грн й тоді витрати на відрядження будуть виглядати реальніше.

Рабочие туры Виктора Пелыха


Щодо загальних витрат на паливо-мастильні, то ми зможемо дізнатися про це на початку 2014 року. Саме тоді у розпорядженні редакції будуть документи про витрачені гроші на утримання автомобіля Віктора Пелиха.

А поки, очільник облради і «покращувач» продовжує насолоджуватися життям за кошт українців. Дорогий джип, проживання у комфортабельних готелях, найкорисніша їжа та інше – все це нагорода за тяжкий труд на державній посаді. Українцям залишається тільки зрозуміти. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

9 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.