Херсон °CДепутат Каховского райсовета сообщает о факте коррупции в Управлении Госгеокадастра

22.02.2016 Пн 11:56  


Громадська організація «Імпічмент» повідомляє мешканців каховщини про черговий, виявлений випадок корупції у місцевих владних структурах. На цей раз ми поставили за мету очистити від корупціонерів Управління Держгеокадастру у Каховському районі Херсонської області.

Керівник Управління Держземагентства у Каховському районі Херсонської області Андрій Мартинюк був звільнений в серпні 2014 року з займаної посади по статті «за вчинення корупційних діянь». А вже 24 грудня 2015 року його було поновлено на посаді начальника Відділу землеустрою, охорони та ринку земель в тому ж Управлінні шляхом переведення з посади радника губернатора Херсонської обласної адміністрації, (яку обіймав аж 5 днів) за погодженням Головного Управління Держгеокадастру у Херсонській області, та ще і без проходження, передбаченої законодавством, спеціальної перевірки. Цим було порушено порядок прийняття громадян на державну службу.

Згідно відомостей з «ЄДР осіб, які вчинили корупційні діяння» громадянин Андрій Мартинюк знаходиться в цьому реєстрі.

Посада начальника Відділу землеустрою, охорони та ринку земель Управління Держгеокадастру у Каховському районі Херсонської області, як і будь-яка інша посада державної служби вимагає обов'язкового проходження спеціальної перевірки. Зрозуміло, що Мартинюк умисно уникав цієї процедури, в зв'язку з неможливістю пройти її офіційно, так як в 2014 році він отримав протокол про вчинення корупційних дій на посаді начальника Управління Держземагентства у Каховському районі Херсонської області та був звільнений з посади керівника Управління. Для поновлення себе на посаді ним були подані позовні заяви до Херсонського апеляційного суду та Одеського апеляційного суду протягом 2014-2015 рр., які судом не задоволені та рішення про звільнення залишено без змін. Статус корупціонера не відмінено і не скасовано.

Починаючи з 24 грудня 2015 року ним особисто була поширена інформація на засіданнях, проведених Каховською державною адміністрацією та Каховською районною радою про його обов'язкове підвищення в найближчий час в цьому ж Управлінні до посади виконуючого обов'язки начальника Управління Держгеокадастру у Каховському районі Херсонської області, хизуючись безпосередньою допомогою у вирішенні попередніх проблем та питання майбутньої посади народного депутата України від БПП Сергія Хланя від нашого виборчого округу.

В вищих колах відкрито обговорюється мета поновлення Мартинюка на посаді керівника Управління та «кришування» народним депутатом Хланем. Поставлена конкретна ціль, а саме віднайти способи та сприяти розірванню договорів оренди землі державної власності з ТОВ «Фаворит - III», та передати тими ж «законними шляхами» через підставних осіб ці землі державної власності (зрошувані землі великого масиву) в особисте володіння «кришувателя».

Дивує і те, чому відповідні служби не бояться запрошувати на посади особу «нон - грата». Чому до сих пір сплять правоохоронні органи та служби по боротьбі з корупцією? До того ж Андрій Мартинюк має на меті зовсім не захист інтересів держави та громадян. По даному факту нами подані необхідні документи до відповідних правоохоронних та контролюючих органів.
 
Голова правління ГО «Імпічмент»,
депутат Каховської районної ради,
Олег Мартиненко

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.