Херсон °CДепутаты облсовета поддержали спортсменов Херсонщины

16.11.2016 Ср 10:52  


 

Відразу до депутатів звернулися спортсмени з різних видів спорту. Так, Федерація кіокушин карате та рукопашного бою висловили прохання сприяти проведенню Першого міжнародного чемпіонату в м. Херсоні, що запланований на 18 грудня 2016 року.

 
А Херсонська обласна організація Федерації боксу України звернулася стосовно надання фінансової допомоги у проведенні спортивних заходів з боксу на найближчі два місяці.
 
Обидва питання знайшли підтримку. Федерації кіокушин карате та рукопашного бою запропоновано виділити 51,40 тис. грн, а Херсонській обласній організації Федерації боксу України – 100 тис. грн на проведення заходів обласного значення (заходи міського значення мають фінансуватися з бюджету міської ради).
 
Окрім того, було розглянуто і звернення Федерації баскетболу України щодо розвитку та популяризації баскетболу в Україні та області. Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко повідомив, що в Програмі розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік передбачено кошти на херсонський баскетбол.
 
Нагадаємо, що на попередньому засіданні комісія з питань бюджету та фінансів підтримала звернення ДЮСШ із зимових видів спорту на суму 110 тис.грн.
 
Отже усі звернення наших спортсменів вирішено позитивно. Тож побажаємо їм успіхів і перемоги на спортивних аренах!
 
Павло Філіпчук,
депутат обласної ради

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.