Херсон °CКрасти у дітей не дозволено нікому!

22.11.2016 Вт 15:07  


Вищий спеціалізований суд України 10 листопада розглянув касаційну скаргу Каховської міської ради, щодо відмови Апеляційного суду Херсонської області прийняти апеляцію на рішення Каховського суду (судя Ірина Батовріна) про звільнення від кримінальної відповідальності начальника Каховського відділу освіти Михайла Гончара, який 15.04.2014 року вчинив розтрату бюджетних коштів в розмірі 175 363,15 грн.

 
Нагадаю, що ці кошти мали бути витрачені на придбання сиру 2000 кг та масла вершкового в кількості 1168 кг для учбових закладів. Цих продуктів харчування так і не було придбано для наших дітей. Дякуючи правоохоронцям, після початку кримінального переслідування, майже через півтора року вказані кошти були повернуті до бюджету. Оскільки шкоду було відшкодовано, то суддя Ірина Батовріна звільнила посадовця від відповідальності. При цьому суддя навіть не вислухала позицію міської ради як потерпілої, адже кримінальну справу було відкрито саме за заявою міського голови О. Карасевича і шкоду завдано територіальній громаді, так як привласнені були бюджетні кошти.
 
А якщо б ніхто не кинувся щодо розтрати цих коштів, то можна уявити скільки їх лягло б в кишеню цього посадовця. Але не зважаючи на вказані факти, суддя Ірина Батовріна вирішила розглянути справу без участі міської ради. Отже за результатами розгляду касації, рішення апеляційного суду скасовано і питання законності закриття справи відносно керівника Каховської освіти знову буде розглянуто в апеляційному провадженні, де маємо з'ясувати, а чого не враховується думка громади міста в особі міської ради в таких справах, де посадовці зазіхають на бюджетні кошти?
 
Павло Філіпчук,
депутат Херсонської обласної ради

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.