Херсон °CСуд вирішив тримати під вартою підозрюваного в підпалі представника Нацкорпусу

14.02.2020 Пт 14:29  


Прокуратура оскаржила міру запобіжного заходу одному з підозрюваних у підпалі кафе у Скадовську.

 
Про це повідомляє прес-служба відомства.
 
«Ухвалою Херсонського апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу прокурора та змінено запобіжний захід підозрюваному на тримання під вартою із визначенням застави в розмірі вісімдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Вказану особу взято під варту у залі суду», – зазначили у прокуратурі.
 
Ймовірно, мова йде про Артура Лапенко, який, за даними слідства, й вчинив підпал. Окрім Лапенко, підозрюється й голова херсонського осередку «Нацкорпусу» Микита Тютюнник.
 
Нагадаємо, що подія відбулася 18 січня у Скадовську. Підпал стався близько 07:40. Тютюнник та Лапенко прибули на парковку перед баром. Голова херсонського «Нацкорпусу» залишився контролювати дії оточюючих, а другий підозрюванний направився до центрального входу цього розважального закладу, де з пластикової ємності, яка знаходилась при  ньому, здійснив розбризкування легкозаймистої рідкої речовини на стіни з дерев’яних дощок та декоративне оздоблення центрального входу кафе-бару. Після чого Лапенко підпалив розбризкану ним речовину та разом з Тютюнником покинув місце вчинення злочину.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.