Херсон °CУ Херсонщини найбільш безініціативний голова ОДА — дослідження

24.02.2020 Пн 15:30  


Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з інтернет-виданням «Апостроф» підготували «Рейтинг ініціативності голів ОДА», який відображає фактичну діяльність керівника ОДА на займаній ним посаді, дозволяє проаналізувати пріоритети у діяльності керівника ОДА, рівень співпраці із відповідною обласною радою, а також реакцію на ініціативи очільника ОДА з боку місцевих ЗМІ.

 
Перевагою даного рейтингу є те, що він аналізує саме діяльність новопризначеного керівника облдержадміністрації. Тому місце голови ОДА у рейтингу детерміноване його діяльністю і виключає можливість виправдовуватися спадком попередників.
 
Фінальний бал, який визначає місце керівника ОДА у рейтингу, складається як сума таких індексів: «Індексу ініціативності», «Індексу взаємодії з облрадами» та «Індексу медіа-сприйняття ініціатив ОДА».

До рейтингу були включені голови ОДА, які перебувають на посаді не менше 3 місяців. Тож, до рейтингу ввійшли всього 13 керівників ОДА, серед яких очільник Херсонщини Юрій Гусєв. Його ініціативність оцінили всього в 1,5 бали. У той час, коли лідери вказаного дослідження — голови Вінницької та Франківської ОДА мають 45,8 та 42,3 бали відповідно.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.