Херсон °CМажоритарниця Вікторія Вагнєр виступила проти створення ради з окупованими ОРДЛО

13.03.2020 Пт 20:39  


Херсонська мажоритарниця Вікторія Вагнєр, обрана по 183 виборчому округу, разом з окремими колегами із фракції "Слуги народу" виступила проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО.

 
Наразі звернення до Президента України Володимира Зеленського підписало 40 парламентарів, однак офіційна позиція фракції поки не відома.
 
"Поділяємо стурбованість громадськості заявами різних посадових осіб щодо можливості відновлення постачання води до окупованого Криму; неприйнятними заявами про те, що на сході України відбувається "внутрішній конфлікт" та ін. Не можемо також не помітити схвалене представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи рішення про створення Консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи" — йдеться у зверненні.
 
Депутати зазначають, що відповідно до законодавства України на тимчасово окупованій території України, узурпувавши виконання владних функцій, діють окупаційні органи влади Російської Федерації. Відтак, українське законодавство унеможливлює визнання в будь-якій формі будь-яких органів влади так званих "ЛНР", "ДНР", ОРДЛО та ін.
 
"Звертаємось до президента Володимира Зеленського щодо необхідності, в умовах суперечливої громадської реакції на останні Мінські ініціативи, надання доручення представникам України в ТКГ та усім переговірникам України повернутися в рамки законодавства та не допустити реалізації оприлюднених рішень щодо створення консультативної групи у спосіб і формах, які не знаходять підтримку народу України, протирічать діючому законодавству держави та національним інтересам.
 
Закликаємо президента зобов’язати делегацію України на переговорах з Російською Федерацією проводити на регулярній основі консультації та інформувати Верховну Раду щодо підходів та стану переговорів" — наголошують парламентарі.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.