Херсон °CХерсонщина може стати одним із головних туристичних регіонів країни

11.05.2020 Пн 14:58  


Херсонська область, поряд з Львівською, Івано-Франківською та Одеською, має всі шанси стати одним із головних туристичних регіонів України.

 
Про це заявила директорка Держагентства з розвитку туризму Мар'яна Олеськів під час зустрічі з заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом та керівницею управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталею Табакою.
 
За словами Мар'яни Олеськів, наразі Держагентство з розвитку туризму працює над тим, щоб найближчим часом запропонувати Уряду узгоджені з рестораторами та готельєрами протоколи для роботи закладів розміщення та харчування туристів. 
 
"Херсонська, Одеська, Івано-Франківська та Львівська області — це чотири пілотні регіони, які, ми вважаємо, можуть стати головними у цьому туристичному сезоні. Тому, крім екстрених заходів, пов'язаних із виходом з кризи, нам важливо разом працювати над промоцією на загальноукраїнському рівні саме цих регіонів, а також над вдосконаленням законодавства. І ми вже почали працювати над новим законом про туризм. Тут також готові до вас дослухатися", — наголосила чиновниця.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.