Херсон °CЮрій Кирилов поділився планом змін Херсону в прямому ефірі

08.10.2020 Чт 18:52  


6 жовтня в прямому ефірі «Суспільне Херсон» відбулася зустріч з кандидатами на посаду Херсонського міського голови в рамках передачі «Виборчий округ».

Кандидат від політичної партії «Слуга народу»  Юрій Кирилов поділився своїм досвідом управлінської діяльності та презентував основні пункти своєї програми.

«В першу чергу треба сказати, що ректор університету – це не тільки науковець і людина науки загалом, це і господарник і керівник. Наприклад, аграрно-економічний університет – це 5 навчальних корпусів, 5 гуртожитків, автономна котельня, 3200 студентів, 600 чоловік персоналу. Це – міні-місто, яке потребує відповідної уваги з боку керівника. І тут є нагода проявити всі свої навички саме в управлінській роботі» – зазначив Юрій Кирилов.

На запитання ведучої з чим іде кандидат на посаду міського голови Юрій Кирилов, була надана змістовна відповідь:

«Моя програма – це два основні блоки:
1)     проблеми і питання, які потребують не одного року і достатньо багато грошей, але які треба робити. Це, наприклад, зведення центральної каналізації приватного сектору м.Херсон. Капітальний ремонт вулиць Ушакова, І.Кулика, Перекопська. Їх треба залити бетоном і забути про ремонт на найближчі 30 років. Однак перед цим треба перенести комунікації, що знаходяться під дорожнім покриттям в придорожню інфраструктуру. Цим мережам вже по 40 і більше років. Для таких масштабних робіт нам необхідна підтримка і держави, і наших народних депутатів;

2)     швидкі проєкти – блок, який буде реалізовано вже у 2020-2021 роках. Це видання «Картки херсонця» для наших пенсіонерів з двома базовими пільгами: комунальний транспорт та комунальні соціальні аптеки. В кожному мікрорайоні міста Херсона будуть відкриті комунальні соціальні аптеки, які будуть фінансуватися з міського бюджету. В цих соціальних аптеках по «Картці херсонця» наші пенсіонери зможуть придбати ліки по собівартості і ми не будемо на цьому заробляти як це роблять приватні структури. Далі – ліфтове господарство. Ніяких карток и платних поїздок на ліфті не має бути!
 
У кожному мікрорайоні міста можливо побудувати бювети з безкоштовною питною водою. На це просто необхідна воля керівника міста.
На місці Лебединого озера ми відкриємо скейт-парк для молоді.
Активну боротьбу з наркоторгівцями та «закладками» ми будемо вести за допомогою новоствореної муніципальної варти, яка буде сполучною ланкою між херсонцями та поліцією і допоможе оперативно реагувати на порушення правопорядку у місті» – Юрій Кирилов, кандидат на посаду Херсонського міського голови від політичної партії «Слуга народу».
 


скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.