DataLife Engine > Новости Херсона > Херсонські нотаріуси задекларували 23 мільйони гривень доходів

Херсонські нотаріуси задекларували 23 мільйони гривень доходів

З початку року 226 херсонських нотаріусів, які проводять незалежну професійну діяльність, задекларували свої минулорічні статки на загальну суму 23,2 млн гривень доходів.

 

Про це станом на 17.05.2020 повідомили спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.


Згідно з вимогами податкового законодавства платники самостійно визначили податкові зобов'язання для сплати податку із податку на доходи фізичних осіб у сумі — 4,1 млн гривень та 347 тис. гривень військового збору.

Нагадаємо, що відповідно до п. 178.1 Податкового кодексу особи, які мають намір здійснювати приватну нотаріальну діяльність, зобов'язані стати на облік в податкових органах за місцем постійного проживання як самозайняті особи та отримати довідку про взяття на облік.

Приватні нотаріуси та адвокати подають податкову декларацію до 1 липня 2020 року. Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік приватний нотаріус здійснює самостійно згідно з даними, зазначеними в податковій декларації, та враховує документально підтверджені витрати.
скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад