В Оманській затоці боєприпас пошкодив судно

В Оманській затоці вантажне судно зазнало пошкоджень внаслідок ураження невідомим боєприпасом.

Про це повідомляє Управління морських торговельних операцій Великої Британії (UKMTO) у соцмережі Х, передає Укрінформ.

Інцидент стався за 7,5 морських миль (близько 14 км – ред.) на південний схід від Дахіта в Омані.

«Вантажне судно було уражене невідомим боєприпасом у правий борт, унаслідок чого пошкоджено місток», — йдеться в повідомленні.

Капітан судна повідомив, що постраждалих немає, а впливу на довкілля не зафіксовано.

Назву судна та маршрут його руху не розголошують.

Зазначається, що обставини інциденту з’ясовують компетентні органи.

UKMTO рекомендувало суднам дотримуватися підвищеної обережності під час проходження району та повідомляти про будь-яку підозрілу активність.

Як повідомляв Укрінформ, у першій декаді червня військові США вивели з ладу три комерційних судна, які порушували американську блокаду Ірану, намагаючись перевезти іранську нафту.

Джерело

Новости Херсона