Херсон °CУвага - «Маршрутна» Народна республіка

11.08.2014 Пн 09:48  


Увага - «Маршрутна» Народна республікаХвиля тотального безладу та зневаги до Держави Україна дійшла і до мирного Херсону. Так, 05 серпня ми стали свідками створення «Маршрутної» народної республіки, яка в особі однієї фірми – перевізника начхала на Державу Україна та її закони, і вирішила в односторонньому порядку підняти на 100 % (4 грн.), тариф на перевезення пасажирів в м. Херсон.

Минулого тижня тисячі херсонців стали жертвами таких шахраїв, які потягнули з їх кишень лише за один день 5 серпня тисячі гривень.

Увага - «Маршрутна» Народна республіка


До афери її організатори готувались професійно, чому свідчить розповсюдження листівок, які звинувачують мера Херсона В. Миколаєнко в не піднятті тарифів, мотивуючи що це погано для перевізників! В листівках пишеться що з 2009 року ціна на паливо виросла в три рази, що є цинічної брехнею та маніпуляцією.

Звісно, можна відстоювати свої права законними акціями та мітингами, висвітлюючи активно свою позицію в ЗМІ, пояснюючи містянам необхідність підняття тарифу на одну гривню. Саме для того і існують профспілки. Але такими темпами виходить що ті профспілки є шахрайськими угрупуваннями, якими мають вже кілька днів займатись правоохоронні органи. Підняли до чотирьох, а завтра можна й до п`яти, адже ж міліція та СБУ не реагують!?

Виходить що декілька сотень тисяч херсонців мають платити вдвічі більше з свого сімейного бюджету за проїзд тому, що так захотіли зробити декілька не поважаючих закони осіб. А за місяць, коли в родині живуть три або чотири людини, це величезні кошти!

Чи варто херсонській громаді терпіти таку зневагу з боку окремих бізнесменів, які в такі важкі часи вирішили обідрати пасажирів вдвічі більше на рівному місці? Та ще й в той час коли суспільство знаходиться в стані масового психозу, коли країна знаходиться в стадії війни. Такі вчинки ненажерливих комерсантів можуть викликати негативну реакцію у вигляді масових безладів, коли маси обурених громадян почнуть крушити все на своєму шляху, бажаючи скинути діючу владу за її бездіяльність, коли вона не може притягнути до відповідальності купку правопорушників - баблоїдів.

Хочеться сподіватись, що організатори та виконавці афери, які поставили себе вище законів України, відверто наплювавши на них, та створили «Маршрутну» народну республіку, понесуть гідне кримінальне покарання. Адже ж свідків та потерпілих по справі вистачить з головою! скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.