Херсон °CОбщественные слушания по тарифам на проезд необходимо провести повторно - Одарченко

14.07.2014 Пн 15:43  


"Решение о повышении тарифа может быть проведено исключительно после полного комплексного аудита ситуации на рынке перевозок города".

Об этом на своей страничке в Facebook написал губернатор Херсонской области Юрий Одарченко.

"Підвищення будь-якого тарифу можливе виключно за умови суворого дотримання чинного законодавства. Це означає обгрунтованість кожної копійки, яку всі ми повинні сплачувати за проїзд. Мене дивує позиція, коли перевізники кажуть: "У нас є висновок аудитора про те, що обгрунтований тариф 6 грн з лишком, але ми готові їздити за 3 гривні". Подібні речі підривають довіру до всіх їхніх висновків. Мене дивує: якщо собівартість у них 6 гривень, вони готові їздити за 3, а зараз успішно їздять за 2 - як це можливо з економічної точки зору?", - сообщил Одарченко.

Также губернатора возмутило то, что представители перевозчиков высказались категорически против разрешения коммунальным предприятиям оставить тариф на уровне 2 гривен. Это понятно, потому что жители будут ездить на дешевых коммунальных автобусах, а не дорогих частных.

"Існують приблизні розрахунки фахівців адміністрації (вони не остаточні та виключно рекомендаційні), відповідно до яких підвищення вартості пального та запасних частин може призвести до подоржчання проїзду на 10-25 копійок. Тобто гранична обгрунтована ціна становить 2 гривні 25 копійок. Але це без врахування того, що більша частина автобусів в місті використовують газ в якості пального. Крім того, відсутні будь-які об*єктивні данні щодо впливу протяжності маршруту, його завантаженості на ціну" - отметил губернатор области.

Юрий Одарченко предлагает повторно провести слушания.

"Самі слухання необхідно провести повторно і організатором має виступити міська влада. Проведення має відбутися відповідно до Закону та Статуту, а не таким чином, що лічильну комісію не обирали на слуханнях, а призначав незрозумілий "організаційний комітет", а кількість голосуючих на слуханням була набагато більшою, ніж кількість зареєстрованих. Юридичне управління вивчить законність проведення сьогоднішніх слухань як тільки буде готовий їх протокол", - подчеркнул Одарченко. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.