Херсон °CПрезидент назвав Херсонщину найпривабливішою для розвитку туристичної інфраструктури

04.02.2020 Вт 12:56  


Під час українсько-турецького бізнес-форуму, який відбувся у Києві 3 лютого, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що потенційно привабливими для обох держав є інвестиції у розвиток туристичної інфраструктури на Херсонщині та Одещині.


Володимир Зеленський закликав турецькі компанії вже зараз інвестувати в українську економіку, а також запросив турецький бізнес до участі в концесійних конкурсах у проєктах з осучаснення інфраструктури.

«Одним з наших пріоритетів є масштабна модернізація інфраструктури – дороги, аеропорти і морські порти, запуск річкового транспорту. Уже запущені перші концесійні конкурси морських портів Ольвія і Херсон. Зараз ми готуємо нові конкурси по аеропортам і морським портам, а також проєкти концесійних доріг», - зазначив Президент.

Нагадаємо, що переможцем першого в Україні відкритого концесійного конкурсу Херсонського морського торгового порту стала швейцарсько-грузинська компанія ТОВ «Рісоіл-Херсон». Відповідно до інвестиційних зобов’язань концесіонер інвестує близько 300 млн грн. Передбачається також висока ставка змінного концесійного платежу, сума якого складе 12 млн грн одноразово та 7% доходу щороку.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.