Херсон °CВ Херсоні депутати міської ради платять за свої посади голосами — ЗМІ

24.02.2020 Пн 14:46  


На Херсонщині владу в обласному центрі фактично узурпували місцеві клани на чолі з екс-мером Володимиром Сальдо. Прибічники одіозного херсонського політика не приховують свого впливу на мерію та буквально купляють депутатів посадами. Як і на кого працює бюджет південного міста? 

Про це йдеться в розслідуванні порталу СтопКорупція Кирила Вольного. 
Міська рада Херсона — саме тут ухвалюються всі рішення щодо життя та функціонування міста. Та як об'єднати депутатів різних партій і поглядів, щоб мати необхідну більшість для ухвалення рішень? Місцеві «групи впливу» знайшли вихід.

Зазначимо, у міській раді Херсона 54 депутати, тому щоб ухвалювати будь-які потрібні рішення, необхідно мати 28 голосів «ЗА».

Для просування "потрібних" рішень необхідно 28 голосів

 
За словами депутата Херсонської міської ради Олега Романюка, саме це спонукало місцевих «босів» масово «купувати» народних обранців.

«На сьогодні ми маємо близько 30 депутатів, які годуються з міського бюджету. Для ухвалення рішення потрібно 28 голосів. Відповідно, прямо або опосередковано отримуючи з бюджету гроші, депутати зацікавлені в тому, щоб робити так, як хоче мер і його більшість. Повторюсь, у більшість входять ті чиновники та депутати, які протягом вже кількох скликань сидять біля годівниці», — наголосив пан Олег. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.