Херсон °CСправа Гандзюк: Левін не подав апеляцію на екстрадицію в Україну — адвокат

28.02.2020 Пт 12:20  


Підозрюваний у причетності до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін не подав апеляційну скаргу на рішення болгарського суду про його екстрадицію в Україну. Він може бути доставлений до українського суду упродовж 7-12 днів.

Про це повідомив у коментарі Укрінформу його адвокт Михайло Величко.

"Попереднім рішенням мого клієнта було подати апеляційну скаргу на рішення болгарського суду про його екстрадицію, але на сьогоднішній день скарга не подана, хоча і підготовлена. Офіційно вона ним не підписана", — сказав він.

Захисник Левіна додав, що 28 лютого є останнім терміном подачі апеляційної скарги. Адвокат вважає, що його клієнт прислухався до його порад не подавати апеляцію, хоча фактично до кінця дня ще може оскаржити свою екстрадицію.

"Я вважаю, що він прислухався до моєї точки зору, що шансів вирішення цього питання в апеляційній інстанції немає, і треба доводити свою невинуватість в українському суді", — зазначив Величко.

За його словами, у разі, якщо Левін не подасть апеляцію, то в Україні він буде упродовж 7-12 днів.

Нагадаємо, суд у Болгарії 21 лютого ухвалив рішення про екстрадицію в Україну Олексія Москаленка (Левіна), підозрюваного у причетності до вбивства херсонської чиновниці міської ради Катерини Гандзюк.
 
Раніше повідомлялось, що Левін подаватиме апеляцію та оскаржуватиме рішення болгарського суду щодо дозволу на його екстрадицію в Україну.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.