Херсон °CОкупаційним «прокурорам» Криму повідомлено про підозру у державній зраді

28.02.2020 Пт 16:39  


Повідомлено про підозру колишнім прокурорам прокуратури Автономної Республіки Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що двоє колишніх прокурорів прокуратури Автономної Республіки Крим перейшли та продовжили працювати в незаконно створеній так званій «прокуратурі Республіки Крим», що увійшла до складу прокуратури Російської Федерації. «Прокурори», діючи в інтересах РФ, брали безпосередню участь в обранні запобіжних заходів та підтриманні обвинувачення, що призвело до незаконного засудження кримськотатарських активістів за організацію масових заворушень та участь у них під час мітингу біля парламенту АР Крим 26 лютого 2014 року.

Внаслідок злочинних дій «псевдопрокурорів» заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, який підтримував проукраїнську позицію та активно виступав проти окупації півострова Крим, незаконно залишено під вартою на строк понад 9 місяців.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Автономної Республіки Крим. У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
 
Нагадаємо, раніше прокуратура АР Крим повідомила про підозру 10 колишнім суддям автономії за фактом незаконного кримінального переслідування учасників мітингу на підтримку територіальної цілісності України біля Верховної Ради АР Крим 26 лютого 2014 року.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.