Херсон °CУчасникам «самооборони Криму» повідомлено про підозру та оголошено у розшук

28.02.2020 Пт 17:27  


Прокуратура АР Крим спільно з Нацполіцією повідомили про підозру «Кримському козачому отаману» і учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», які брали участь у розгоні та затриманні проукраїнських активістів, а також захопленні будівлі Верховної Ради АР Крим (ч. 5 ст. 260 КК України).


За версією слідства, у 2014 році громадянин України — так званий «отаман кримського регіонального відділення союзу козаків-воїнів Росії та зарубіжжя» очолював підрозділ «козаків», який увійшов до складу незаконного збройного формування «Самооборона Криму».
 
Під час мітингу на підтримку територіальної цілісності України 26 лютого 2014 року вказані особи разом з іншими «самооборонівцями» брали участь у розгоні та затриманні проукраїнських активістів, а також захопленні будівлі Верховної Ради АР Крим. При цьому «Кримський козачий отаман» також здійснював блокування та захоплення адміністративних будівель м. Сімферополь, прикордонного Управління та військових частин, внаслідок чого «козаки» заволоділи кімнатою зброї.

На даний час, підозрюваного оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення його місцеперебування. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.